Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga | Bielsko-Biała

Nowość
0.0 0 Opinii

Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Marzycie o przyjemnym odprężeniu tylko we dwoje?/ Wybierzcie się na Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga w Bielsku-Białej i odkryjcie, jak przyjemny może być odpoczynek w profesjonalnym salonie SPA. Masaż całego ciała ma za zadanie rozgrzewać, regenerować i nawilżać skórę, a używany do niego olejek rozluźni napięte mięśnie i wprowadzi Was w stan głębokiego relaksu. Sami wybierzcie zapach olejku i wybierzcie się w podróż do krainy rozkoszy!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Obie osoby masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jak działa taki masaż?
Masaż na ciepłym aromatycznym olejku rozgrzewa, nawilża i regeneruje skórę, a ponadto odżywia i rozluźnia napięte mięśnie, wprowadzając osoby masowane w stan głębokiego relaksu. Do wyboru jest kilka olejków, m.in.: z zielonej herbaty lub ze słodkich migdałów.

Jakie części ciała będą masowane?
Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga jest masażem całego ciała.

Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga | Bielsko-Biała jest znakomitym pomysłem na prezent dla drugiej połówki. Wybierz Voucher na masaż i podaruj bliskim przyjemny relaks i odprężenie w eleganckim salonie SPA. Podaruj relaksacyjną przygodę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Do wyboru jest kilka olejków, m.in.: z zielonej herbaty lub ze słodkich migdałów. Relaksacyjny Masaż Ciepłym Olejkiem dla Dwojga jest masażem całego ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Beauty Secret Cosmetology

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.