JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik


Rybnik
2 os.

500 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
500 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Każde wspólne przeżycie zbliża do siebie i pozwala stworzyć niezapomniane wspomnienia. Pakiet Regenerujący dla Dwojga to podróż do raju! Masaż wykonany przez specjalistów przeniesie Was w niebiańskie klimaty! Anielski dotyk odpręży i podaruje organizmowi odżywienie. Skorzystaj z możliwości doznania głębokiego relaksu, który gwarantuje masaż całego ciała, twarzy oraz refleksologia stóp. Przyjemność, którą odczujecie, wprawi Was w zdumienie.

Co obejmuje prezent?
W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała dla dwóch osób z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga. Całość trwa 2 godziny.

Co to jest refleksologia stóp?
To metoda polegająca na leczniczym masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach odpowiadające poszczególnymi narządom i układom ludzkiego ciała.

Czy wiesz, że…
Odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji pobudza tkanki do stymulowania procesów odnowy całego organizmu. Wspomaga on zarówno samouzdrowienie, jak i regenerację tkanek.

Pakiet Regenerujący sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, podarunek dla Babci i Dziadka, upominek dla znajomych.

Każdy zasługuje na odrobinę wytchnienia i relaksu. Podaruj prezent dla Babci i Dziadka, który zregeneruje ich ciało i poprawi samopoczucie. Jeśli chcesz podarować upominek dla znajomych, który będzie stanowił odskocznię od rzeczywistości, to Pakiet Regenerujący sprawdzi się świetnie. To również strzał w dziesiątkę, jeśli zbliża się rocznica, a Ty chcesz znaleźć idealny prezent dla rodziców.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała dla dwóch osób z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.