Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik

0.0 0 Opinii

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik


Rybnik
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

500,00 zł

500,00 zł

O prezencie

Każde wspólne przeżycie zbliża do siebie i pozwala stworzyć niezapomniane wspomnienia. Pakiet Regenerujący dla Dwojga to podróż do raju! Masaż wykonany przez specjalistów przeniesie Was w niebiańskie klimaty! Anielski dotyk odpręży i podaruje organizmowi odżywienie. Skorzystaj z możliwości doznania głębokiego relaksu, który gwarantuje masaż całego ciała, twarzy oraz refleksologia stóp. Przyjemność, którą odczujecie, wprawi Was w zdumienie.

Co obejmuje prezent?
W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała dla dwóch osób z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga. Całość trwa 2 godziny.

Co to jest refleksologia stóp?
To metoda polegająca na leczniczym masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach odpowiadające poszczególnymi narządom i układom ludzkiego ciała.

Czy wiesz, że…
Odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji pobudza tkanki do stymulowania procesów odnowy całego organizmu. Wspomaga on zarówno samouzdrowienie, jak i regenerację tkanek.

Pakiet Regenerujący sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, podarunek dla Babci i Dziadka, upominek dla znajomych.

Każdy zasługuje na odrobinę wytchnienia i relaksu. Podaruj prezent dla Babci i Dziadka, który zregeneruje ich ciało i poprawi samopoczucie. Jeśli chcesz podarować upominek dla znajomych, który będzie stanowił odskocznię od rzeczywistości, to Pakiet Regenerujący sprawdzi się świetnie. To również strzał w dziesiątkę, jeśli zbliża się rocznica, a Ty chcesz znaleźć idealny prezent dla rodziców.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Olimpia Day SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje