JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Regenerujący dla Dwojga | Rybnik


Rybnik
2 os.

500 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
500 zł

Każde wspólne przeżycie zbliża do siebie i pozwala stworzyć niezapomniane wspomnienia. Pakiet Regenerujący dla Dwojga to podróż do raju! Masaż wykonany przez specjalistów przeniesie Was w niebiańskie klimaty! Anielski dotyk odpręży i podaruje organizmowi odżywienie. Skorzystaj z możliwości doznania głębokiego relaksu, który gwarantuje masaż całego ciała, twarzy oraz refleksologia stóp. Przyjemność, którą odczujecie, wprawi Was w zdumienie.

Co obejmuje prezent?
W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała dla dwóch osób z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga. Całość trwa 2 godziny.

Co to jest refleksologia stóp?
To metoda polegająca na leczniczym masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach odpowiadające poszczególnymi narządom i układom ludzkiego ciała.

Czy wiesz, że…
Odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji pobudza tkanki do stymulowania procesów odnowy całego organizmu. Wspomaga on zarówno samouzdrowienie, jak i regenerację tkanek.

Pakiet Regenerujący sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, podarunek dla Babci i Dziadka, upominek dla znajomych.

Każdy zasługuje na odrobinę wytchnienia i relaksu. Podaruj prezent dla Babci i Dziadka, który zregeneruje ich ciało i poprawi samopoczucie. Jeśli chcesz podarować upominek dla znajomych, który będzie stanowił odskocznię od rzeczywistości, to Pakiet Regenerujący sprawdzi się świetnie. To również strzał w dziesiątkę, jeśli zbliża się rocznica, a Ty chcesz znaleźć idealny prezent dla rodziców.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała dla dwóch osób z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp, również dla dwojga.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2539
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.