(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Kokosowy | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Masaż Kokosowy | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Wiesz jaki jest najlepszy sposób na to, aby widocznie poprawić swoje samopoczucie? Najważniejsze jest zadbanie o właściwy wypoczynek. Stres i zmęczenie bardzo często powodują zesztywnienie ciała, dlatego tak ważne jest jego skuteczne rozluźnienie. Masaż kokosowy pomoże Ci w osiągnięciu stanu głębokiego odprężenia, usuwając napięcie zgromadzone w mięśniach. Ponadto, aromatyczny olejek nawilży i zregeneruje Twoją skórę, dzięki czemu będzie wyglądała zdrowiej i bardziej świeżo. Przekonaj się, że po tym zabiegu odżyjesz na nowo!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż olejkami.

Jakie korzyści niesie ze sobą masaż kokosowy?
Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia, uwalnia od stresów i napięć, rozluźnienia oraz poprawia samopoczucie.

Masaż Kokosowy | Lublin to rozkoszny prezent dla kobiety, która uwielbia odkrywać nowe formy relaksu. Ten zabieg daje podwójne korzyści, ponieważ poza odprężeniem zapewnia odżywienie skóry, co przekłada się na jej piękniejszy wygląd. Te cechy czynią ów podarunek czymś więcej niż zwyczajnym upominkiem. To praktyczny prezent świadczący o czułości i trosce o drugą osobę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia, uwalnia od stresów i napięć, rozluźnienia oraz poprawia samopoczucie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje