Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot VIP Balonem dla Dwojga | Wrocław | Podnóże Karkonoszy

0.0 0 Opinii

Lot VIP Balonem dla Dwojga | Wrocław | Podnóże Karkonoszy


Wrocław, Podnóże Karkonoszy
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3598,99 zł

3598,99 zł

O prezencie

Marzycie o tym, aby poczuć się naprawdę wyjątkowo? Chcielibyście wzbić się w niebo wysoko jak ptak i z góry podziwiać piękno wybranych zakątków Polski? Przekroczcie próg latającej gondoli i wybierzcie się na niezapomniany Lot VIP Balonem dla Dwojga! Usiądźcie w specjalnie dla Was przygotowanych fotelach lotniczych i poczujcie się jak prawdziwi Władcy Przestworzy! To właśnie tutaj - na pokładzie ogromnego powietrznego statku czeka Was niezwykła podróż do podniebnego świata, gdzie jest czas na "bujanie w obłokach". Dodatkowo, magię chwili dopełni kieliszek koniaku lub szampana oraz wykwintny, drobny poczęstunek. Przygotujcie się na niesamowite doznania i rozpocznijcie wyjątkowy rejs ku chmurom!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na wyłączność dla dwóch osób, z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych.

Ile czasu trwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych, lot możę potrwać 15 min. dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu balonem na wyłączność w specjalnych fotelach lotniczych, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek, lampka szampana lub kieliszek koniaku, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu oraz zdjęcia z przygody w formie elektronicznej.

Pomysł na oryginalny prezent dla wyjątkowych osób nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz, co kupić dla pary przyjaciół lub dla Rodziców? Podaruj im niezwykły voucher na Lot VIP Balonem dla Dwojga! Ten niebanalny prezent sprawdzi się idealnie na każdą okazję: na święta, walentynki lub zaręczyny. Wręcz swoim bliskim nietuzinkowy podarunek w formie przeżycia i ciesz się z nimi ich radością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław, Podnóże Karkonoszy

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się przez cały rok, 7 dni w tygodniu. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Organizator posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Ponadto, wykonawca dysponuje balonami z dużym koszem z drzwiami oraz pasami bezpieczeństwa dla pasażerów. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balloon Expedition

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje