(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Diamentowy Zabieg na Twarz, Szyję i Dekolt | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Diamentowy Zabieg na Twarz, Szyję i Dekolt | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że dbanie o piękny i zdrowy wygląd wymaga wiele zachodu? Musisz również wiedzieć, że sama pielęgnacja kremami nie wystarcza do tego, aby osiągnąć wymarzony efekt. Inaczej jest w przypadku Diamentowego Zabiegu na Twarz, Szyję i Dekolt który został tak skomponowany, aby kompleksowo odżywić i odmłodzić skórę twojej twarzy, a także wyszczuplić ją i wygładzić pomniejsze zmarszczki. Poświęć dwie dodatkowe godziny na wizytę w salonie, a przekonasz się, że nie ma skuteczniejszej metody na wspaniały wygląd!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: demakijaż, mikrodermabrazję, liftingujący masaż na twarz, szyję i dekolt, infuzję tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb cery, maskę oraz krem.

Ile trwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 90 minut.

Diamentowy Zabieg na Twarz, Szyję i Dekolt w Lublinie to nietypowy prezent, który jednak ucieszy wszystkie kobiety, wkładające dużo energii w to, aby zachować zdrowy, młody i piękny wygląd. Podarunek ten gwarantuje jedną z najskuteczniejszych usług pielęgnacyjnych na rynku, a jednocześnie stwarza okazję do odprężenia i relaksu. Dlatego jest to nie tylko praktyczny prezent, ale również taki, który wyraża czułość i troskę o drugą osobę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Diamentowy Zabieg na Twarz, Szyję i Dekolt składa się z: demakijażu, mikrodermabrazji, liftingującego masażu na twarz, szyję i dekolt, infuzję tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb cery, maskę oraz krem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje