Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

5.0 1 Opinii

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Przed tobą spotkanie z legendą gier, filmów i historii o której powstała nawet piosenka skomponowana przez Gorana Bregovicia. Mowa oczywiście o AK-47 czyli Kałachu. Automat Kałasznikowa to symbol niezawodnego karabinka, który można wrzucić w błoto, zatopić w wodzie czy zagrzebać w piasku by po lekkim oczyszczeniu bez przeszkód oddawać celne strzały. To właśnie w Twoich rękach znajdzie się ten niesamowity egzemplarz broni! Po krótkim szkoleniu będziesz mógł opróżnić magazynek i poczuć na własnej skórze kwintesencje i moc radzieckiej myśli technicznej.

Czy potrzebne jest doświadczenie?
Dzięki profesjonalnemu instruktażowi i stałej opiece wykwalifikowanego personelu poradzisz sobie już za pierwszym razem.

Czy z broni mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie?
W realizacji prezentu mogą wziąć udział osoby powyżej 12 r.ż. będące pod opieką osoby dorosłej.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz że:
AK trafił w sumie na uzbrojenie 55 armii i ugrupowań partyzanckich na świecie.

Podaruj Strzelanie z Karabinu Kałasznikow i spełnij marzenie każdego domorosłego fana kultowych broni. Prezent ten to świetny pomysł na niespodziankę dla Ukochanego, dla Męża czy na Dzień Ojca. Spraw by dzięki zabawie na strzelnicy uśmiech na jego twarzy zagościł na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 20 strzałów z karabinu AK-47. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora. Minimalny wiek: 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność dorosłego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PM Shooter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Darek S.

Super super super! Mimo lekko sceptycznego podejścia - świetny instruktaż, fantastyczna strzelnica i kosmiczna zabawa. Zdecydowanie polecam!

Kacper S.

wszystko ok

Krzysztof Wzorek

Rewelacja! Profesjonalna obsługa. Klimat i miejsce pierwsza klasa. Niezapomniane wrażenia! Polecam.

Adrian

Miejsce bardzo dobrze przystowane, obsługa bardzo pomocna, sama realizacja przeżycia, niesamowitą. Będę polecał znajomym

Zobacz inne propozycje