(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Spektakl w Teatrze Kamienica ze Słodkim Poczęstunkiem dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

Spektakl w Teatrze Kamienica ze Słodkim Poczęstunkiem dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Podobno teatr jest po prostu uczynieniem sztuki ze zdolności człowieka do zabawy. Jest w tym wiele prawdy. Osoby kochające sztukę teatralną, zapraszamy na Spektakl w Teatrze Kamienica ze Słodkim Poczęstunkiem dla Dwojga. Okazja, by przenieść się do świata teatralnej przyjemności i wybrać się w podróż ze znanymi i lubianymi aktorami to wspaniały sposób na odpoczynek i chwilową ucieczkę od codziennych problemów. Teatr to miejsce, w którym wszystko jest możliwe, dzięki magii sceny. W momencie odsłonięcia kotary, momentalnie zapominamy o wszystkim i skupiamy się na tym, co dzieje się przed nami. Wybierzcie ulubiony gatunek teatralny i obcujcie ze Sztuką przez duże “S”! Dodatkowo otrzymacie słodki poczęstunek - idealny pretekst do rozmów o wydarzeniach scenicznych!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w spektaklu teatralnym oraz słodki poczęstunek (deser dla każdej osoby). Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób.

Gdzie odbywa się spektakl?
Prezent dotyczy spektaklu w Teatrze Kamienica.

Gdzie znajduje się Teatr Kamienica?
Teatr Kamienica znajduje się w Warszawie, przy al. Solidarności.

Na jaki spektakl możemy się wybrać?
Prezent dotyczy dowolnie wybranego spektaklu z obowiązującego repertuaru. Z prezentu wykluczone są premiery, spektakle okazyjne (np. Sylwestrowy) oraz spektakle zewnętrzne.

Jakie miejsca możemy wybrać?
Voucher upoważnia do rezerwacji dowolnych miejsc na każdej z sal, jeśli w momencie rezerwacji są one dostępne.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Czas trwania jest uzależniony od trwania spektaklu.

Spektakl w Teatrze Kamienica ze Słodkim Poczęstunkiem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla pary, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz ciekawego podarunku, który gwarantuje obdarowanym wspaniałą zabawę w magicznym świecie sztuki? Spektakl w Teatrze Kamienica połączony ze Słodkim Poczęstunkiem dla Dwojga to wspaniały pomysł na super prezent marzeń, który z pewnością spodoba się rodzicom, dziadkom lub teściom! Voucher do teatru to niezwykły podarunek, który zabierze Twoich bliskich do niesamowitego świata emocji, marzeń i pragnień. Wybierając spektakl w teatrze, wybierasz całą gamę emocji i niezapomnianych wrażeń. Wybierz wspaniały prezent dla ukochanej lub ukochanego i zaskocz bliską Ci osobę. Podaruj emocje w teatrze!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

W zależności od wybranego spektaklu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher upoważnia do rezerwacji dowolnych miejsc na każdej z sal, jeżeli w momencie rezerwacji są one jeszcze dostępne. Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester. Na miejscu należy pojawić się 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Teatr Kamienica

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje