Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

550 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sesja fotograficzna zakochanych to rewelacyjny przeżycie, który przetrwa lata. Zatrzymajcie chwile dzięki profesjonalnym zdjęciom. Zawodowy fotograf zadba o to, aby ta sesja była czystą przyjemnością i wykona zdjęcia z Wami w roli głównej. Wspólna sesja fotograficzna będzie niezapomnianą Przygodą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie.

Sesja Fotograficzna "Zakochani" to świetny pomysł na prezent na Walentynki dla Niej. Taki upominek wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Możecie być pewni, że ukochana osoba będzie zaskoczona prezentem w formie przeżycia. Przejrzyjcie nasz katalog marzeń i sprawdźcie nasze inne pomysły na super prezent.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań Obdarowanych, które przynoszą sobie sami. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.