Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

879 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Na Sesji Fotograficznej 'Metamorfoza' styliści pomogą tak dobrać elementy ubioru, dodatki, makijaż i fryzurę aby tworzyły ciekawy, oryginalny zestaw, który podkreślać ma urodę, charakter i osobowość, a nawet kreować nowy, niepowtarzalny wizerunek. Na pewno warto taką przemianę uwiecznić na zawsze na zdjęciach. 


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowanym opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań, które przynoszą sami. Sesja obejmuje spotkanie w studiu lub plenerze. Po sesji otrzymują zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 27 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia przed metamorfozą


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.