JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę w rzeczywistości zupełnie różnej od tej jaką znacie? Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to propozycja dla każdego, kto chociaż raz marzył o tym, aby doświadczyć wrażeń jak z filmu. Wybierzcie czy chcecie przenieść się do przyszłości i odbyć walki w kosmosie, czy wolicie cofnąć się w czasie do prehistorii, aby poznać świat dinozaurów. Takie przygody pochłaniają wiele energii, dlatego po wszystkim czeka Was pyszna pizza. To będzie naprawdę świetnie spędzony czas – wykorzystajcie go!Co obejmuje prezent?

Co obejmuje prezent?

90 minut zabawy w wirtualnej rzeczywistości dla dwojga oraz smaczną pizze!

Jak przebiega realizacja?

Osoby obdarowane wybierają gry, z jakich chcą skorzystać podczas realizacji, następnie przechodzą krótki instruktaż dotyczący obsługi sprzętu. Na koniec pozostaje już tylko dobra zabawa.

Jakie gry dostępne są podczas realizacji?

Zestawienie gier dostępne jest na stronie naszego Wykonawcy - DISCO:VR

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent na wieczór kawalerski, prezent na urodziny.

Przygoda w Wirtualnym Świecie to wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka. Nie tylko daje możliwość świetnej zabawy, ale również stwarza okazję do spędzenia wspólnego czasu i integracji. Zwyczajny podarunek w postaci gadżetu czy zabawki nie zagwarantuje tak wartościowo spędzonego czasu, nie pozwoli Wam przeżywać emocji we dwoje – weź to pod uwagę zanim zdecydujesz się na klasyczny prezent dla dziecka.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby noszące okulary muszą liczyć się z tym, że ich typ okularów może nie pasować do googli. Dla obdarowanych zaserwowana będzie pizza.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (11)

 

Było świetnie!

Bartosz

Opis na Voucherze przygotował nas na zupełnie coś innego. Na miejscu okazało się, że jest to miejsce, w którym mamy możliwość spróbowania gier VR. Od łucznictwo, poprzez jazdę na nartach czy desce, aż do strzelanek i gier zręcznościowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Było to dla nas coś nowego i niesamowicie szybko minęło nam półtorej godziny wspólnej zabawy. Polecamy każdemu chociaż w minimalnym stopniu przekonać się do czego możemy dzisiaj wykorzystać wirtualną rzeczywistość.

Magdalena

Przyjazne miejsce, ciekawe gry, baaaaardzo sympatyczna i pomocna obsługa.

Victoria

Wszystko mi się podobało

Krzysiek i Basia

Bardzo fajna rozrywka, ciekawe przeżycie, błędnik szaleje, wybierając się nie sadzilismy ze będzie tak super. 1,5 h mija bardzo szybko, a na koniec bardzo znaczną pizza. Jeśli chodzi o poprawę to przydaloby się opis co można robić na konkretnej maszynie i jak to odpalić, wtedy zaoszczedzilibyscie na latających pracownikach, którzy obecnie dwoją się i troją by pomóc gościom, co prawda są bardzo sympatyczni i pomocni, ale szkoda ich nóg :)

1 2 3
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.