eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

364,99 zł

364,99 zł

O prezencie

Panowie to obrońcy, opiekunowie, ojcowie... to płeć bardzo silna. To jednostki, które wspierają wiele innych struktur dookoła siebie. Każdy człowiek potrzebuje czasami na chwilę zwolnić, przystopować kroku i wprowadzić równowagę do swojego życia. Tak samo kobiety jak i mężczyźni - wszyscy. Dlatego też stworzyliśmy pakiet dla mężczyzn, którzy chcą nieco odsapnąć od codzienności. Popołudnie w SPA dla Niego to trzy godziny relaksu, który z pewnością będziesz chciał powtórzyć.

Co obejmuje prezent?
Masaż rozluźniający na całe ciało.
Dwugodzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), podczas którego obdarowanemu może towarzyszyć 1 osoba.

Ile trwa pobyt w SPA?
Popołudnie w SPA to trzy godziny relaksu!

Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów to praktyczny prezent dla męża lub dla taty. Niewielu mężczyzn przyzna się do tego, że taki podarunek jest im po prostu potrzebny. Możesz mieć jednak pewność, że jeżeli wyjdziesz z inicjatywą i pomożesz im w zachowaniu atrakcyjnego młodego wizerunku.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: masaż rozluźniający całe ciało oraz dwugodzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), podczas którego obdarowanemu może towarzyszyć 1 osoba. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje