Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Panowie to obrońcy, opiekunowie, ojcowie... to płeć bardzo silna. To jednostki, które wspierają wiele innych struktur dookoła siebie. Każdy człowiek potrzebuje czasami na chwilę zwolnić, przystopować kroku i wprowadzić równowagę do swojego życia. Tak samo kobiety jak i mężczyźni - wszyscy. Dlatego też stworzyliśmy pakiet dla mężczyzn, którzy chcą nieco odsapnąć od codzienności. Popołudnie w SPA dla Niego to trzy godziny relaksu, który z pewnością będziesz chciał powtórzyć.

Co obejmuje prezent?
Masaż rozluźniający całe ciało. Pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad).

Ile trwa pobyt w SPA?
Popołudnie w SPA to trzy godziny relaksu!


Popołudnie w SPA dla Niego | Rzeszów to praktyczny prezent dla męża lub dla taty. Niewielu mężczyzn przyzna się do tego, że taki podarunek jest im po prostu potrzebny. Możesz mieć jednak pewność, że jeżeli wyjdziesz z inicjatywą i pomożesz im w zachowaniu atrakcyjnego młodego wizerunku.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: masaż rozluźniający całe ciało oraz pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad). Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.