Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Wulkany to niebezpieczny wytwór środowiska i lepiej nie podchodzić do nich zbyt blisko.. Jednak skała, z której są stworzone jest niesamowicie wytrzymała i ma wiele zastosowań - również leczniczych. Kamienie bazaltowe, które są częścią budowy wulkanów wykorzystywane są między innymi do masażów różnego rodzaju. Brzegi kamieni są delikatne, a ich wysoka temperatura rozgrzewa nasze ciało, dzięki czemu odpływamy daleko, daleko...

Co obejmuje prezent?
Półtorej godziny masażu grzbietu, kończyn górnych i dolnych gorącymi kamieniami.

Czy to bezpieczne?
Oczywiście! Kamienie są bardzo delikatne a temperatura jest odpowiednio dobierana tak, aby osoba masowana czuła ciepło, które nie podrażni jej zmysłów, a wręcz przeciwnie - pobudzi je.

Dlaczego masaż gorącymi kamieniami?
Kamienie bazaltowe skrywają w sobie wiele czynników środowiskowych (nagromadzonych przez lata), które podczas zabiegu przenikają przez naszą skórę. Jest to zabieg wprost z natury!

Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów to rewelacyjny prezent dla rodziców, którzy zasługują na chwile zapomnienia i odpoczynku! To niebanalny prezent dla każdego, kto pragnie poprawić swoje samopoczucie w zdrowy sposób. Masaż głęboko odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte mięśnie, dlatego jest to wyjątkowy prezent dla kobiety lub mężczyzny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 1,5 godzinny masaż kamieniami bazaltowymi grzbietu, kończyn górnych oraz dolnych. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.