Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Wulkany to niebezpieczny wytwór środowiska i lepiej nie podchodzić do nich zbyt blisko.. Jednak skała, z której są stworzone jest niesamowicie wytrzymała i ma wiele zastosowań - również leczniczych. Kamienie bazaltowe, które są częścią budowy wulkanów wykorzystywane są między innymi do masażów różnego rodzaju. Brzegi kamieni są delikatne, a ich wysoka temperatura rozgrzewa nasze ciało, dzięki czemu odpływamy daleko, daleko...

Co obejmuje prezent?
Półtorej godziny masażu grzbietu, kończyn górnych i dolnych gorącymi kamieniami.

Czy to bezpieczne?
Oczywiście! Kamienie są bardzo delikatne a temperatura jest odpowiednio dobierana tak, aby osoba masowana czuła ciepło, które nie podrażni jej zmysłów, a wręcz przeciwnie - pobudzi je.

Dlaczego masaż gorącymi kamieniami?
Kamienie bazaltowe skrywają w sobie wiele czynników środowiskowych (nagromadzonych przez lata), które podczas zabiegu przenikają przez naszą skórę. Jest to zabieg wprost z natury!

Masaż Gorącymi Kamieniami | Rzeszów to rewelacyjny prezent dla rodziców, którzy zasługują na chwile zapomnienia i odpoczynku! To niebanalny prezent dla każdego, kto pragnie poprawić swoje samopoczucie w zdrowy sposób. Masaż głęboko odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte mięśnie, dlatego jest to wyjątkowy prezent dla kobiety lub mężczyzny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 1,5 godzinny masaż kamieniami bazaltowymi grzbietu, kończyn górnych oraz dolnych. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje