JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Orientalna Kolacja dla Dwojga | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Orientalna Kolacja dla Dwojga | Kraków

Kraków
2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Gra w Chińczyka od dziecka sprawiała Wam masę radości? Pomimo, że w obecnie znanej nam wersji stworzył ją Niemiec, większości i tak kojarzy się z Państwem Środka i to właśnie ten kraj słynie z niezwykle bogatej tradycji kulinarnej. Orientalna Kolacja dla Dwojga to okazja, żeby skosztować prawdziwych specjałów rodem z Chin. Za sprawą wizyty w restauracji "Chiński Pałac" przenieście się na pełne kolorów i aromatów ulice Pekinu. Niech odpowiednio dobrany wystrój oraz wyśmienite dania pozwolą Wam na krótką wycieczkę za Wielki Mur. Cieszcie się czasem spędzonym tylko we dwoje i poznajcie ogrom smaków i aromatów, które zostaną Wam zaserwowane. Pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia w orientalnym stylu!

 

Prezent obejmuje:

  • Dwie przystawki, zupy,
  • Danie główne dla dwojga,
  • Dwa desery.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Szukasz czegoś, co sprawi im niebywałą przyjemność? Podaruj im Orientalną Kolacje dla Dwojga w renomowanej, chińskiej restauracji. Ten niebanalny prezent odkryje przed nimi azjatyckie smaki i zapachy. Świetnie sprawdzi się, jako prezent na Walentynki, czy Dzień Kobiet. Postaw na niezapomniane przeżycia!

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kolacja obejmuje: soft drink, lampkę czerwonego wina, przystawkę, zupę, deser oraz herbatę dla dwojga, a także danie główne (porcja dla dwojga podawana na półmisku).


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1094
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.