JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów


Rzeszów
1 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Masaż to nie tylko masowanie mięśni. Jest to rytuał, który poprawia żywotność naszego ciała i powoduje rozluźnienie tkanek czynnych. Spięcie, które nagromadza się w czasie stresowych sytuacji nagle puszcza. Zanikają blokady, które często hamują nasze ruchy i działania. Następstwem zrelaksowanego ciała jest wypoczęty umysł. Gonitwa myśli ustaje, a my zaczynamy postrzegać codzienność z zupełnie innej perspektywy. Masaż Lomi Lomi to delikatność i pobudzanie zmysłów przy użyciu ciepłych olejków i dźwięków, które zabiorą Cię do innej przestrzeni.

Co obejmuje zabieg?
Połtoragodzinny masaż w renomowanym salonie w wykonaniu profesjonalistów.

Na czym polega masaż Lomi Lomi?
Jest to hawajski masaż, który za pomocą płynnych ruchów rąk i łokci, oraz zmiennemu naciskowi pozwala ciału odpocząć. Masaż koi ciało i duszę!

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów to doskonała propozycja na prezent dla każdej kobiety! Wybierz nietuzinkowy voucher na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Święta oraz inne okazje! Podaruj totalne odprężenie bliskiej osobie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 90 minutowy masaż całego ciała. Zabieg wykonywany za pomocą rąk i łokci.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Magdalena W.

Jestem niesamowicie zadowolona z masażu jaki przeprowadziła mi bardzo miła i uroczo dokładna Pani. Taka obsługa jest godna pochwały. Pracuję z ludźmi od wielu lat i proszę mi wierzyć, z tak profesjonalnym podejściem do klienta i tak perfekcyjnym wykonaniem swoich obowiązków, spotykam się bardzo żadko. Zakochałam się w tym masażu, zapisałam się już na kolejną sesję i oczywiście zamierzam systematycznie korzystać z umiejętności tej zdolnej Pani ;)) Przy okazji raz jeszcze serdecznie dziękuję !! Pozdrawiam, Magdalena

Patrycja Totoń

Uprzejma osoba w recepcji. Bardzo miła i profesjonalna pani masażystka. Dbając o klienta dokładnie wytłumaczono jak będzie wyglądał masaż i jak długo.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.