(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów

5.0 1 Opinii

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Masaż to nie tylko masowanie mięśni. Jest to rytuał, który poprawia żywotność naszego ciała i powoduje rozluźnienie tkanek czynnych. Spięcie, które nagromadza się w czasie stresowych sytuacji nagle puszcza. Zanikają blokady, które często hamują nasze ruchy i działania. Następstwem zrelaksowanego ciała jest wypoczęty umysł. Gonitwa myśli ustaje, a my zaczynamy postrzegać codzienność z zupełnie innej perspektywy. Masaż Lomi Lomi to delikatność i pobudzanie zmysłów przy użyciu ciepłych olejków i dźwięków, które zabiorą Cię do innej przestrzeni.

Co obejmuje zabieg?
Połtoragodzinny masaż w renomowanym salonie w wykonaniu profesjonalistów.

Na czym polega masaż Lomi Lomi?
Jest to hawajski masaż, który za pomocą płynnych ruchów rąk i łokci, oraz zmiennemu naciskowi pozwala ciału odpocząć. Masaż koi ciało i duszę!

Masaż Lomi Lomi | Rzeszów to doskonała propozycja na prezent dla każdej kobiety! Wybierz nietuzinkowy voucher na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Święta oraz inne okazje! Podaruj totalne odprężenie bliskiej osobie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 90 minutowy masaż całego ciała. Zabieg wykonywany za pomocą rąk i łokci.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Magdalena W.

Jestem niesamowicie zadowolona z masażu jaki przeprowadziła mi bardzo miła i uroczo dokładna Pani. Taka obsługa jest godna pochwały. Pracuję z ludźmi od wielu lat i proszę mi wierzyć, z tak profesjonalnym podejściem do klienta i tak perfekcyjnym wykonaniem swoich obowiązków, spotykam się bardzo żadko. Zakochałam się w tym masażu, zapisałam się już na kolejną sesję i oczywiście zamierzam systematycznie korzystać z umiejętności tej zdolnej Pani ;)) Przy okazji raz jeszcze serdecznie dziękuję !! Pozdrawiam, Magdalena

Patrycja Totoń

Uprzejma osoba w recepcji. Bardzo miła i profesjonalna pani masażystka. Dbając o klienta dokładnie wytłumaczono jak będzie wyglądał masaż i jak długo.

Zobacz inne propozycje