JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego


Cała Polska
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Czy wiesz, że Robert Lewandowski może złożyć życzenia urodzinowe bliskiej Ci osobie? Wyobraź sobie jego minę, kiedy pokazujesz mu film z Robertem mówiącym do niego… Spersonalizowany filmik z życzeniami to nowoczesne rozwiązanie, które zaskoczy każdego solenizanta. Robert z uśmiechem na twarzy odbije piłką tyle razy, ile jest świeczek na torcie lub przekaże życzenia w Twoim imieniu. Zapewnij moc sportowych emocji dla wyjątkowego fana piłki nożnej. Niech rozegra kolejny rok życiu po mistrzowsku!

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć. Dodatkowo, Robert może pokazać do kamery Twój rysunek z życzeniami!

Ile trwają życzenia?
Życzenia trwają ponad minutę.

Ile zdjęć zostanie użytych w filmiku?
Dwie fotografie - Twoją i solenizanta.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego sprawdzą się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, 

Nie wiesz jak urozmaicić prezent na urodziny? Robert zrobi to po mistrzowsku! Spersonalizowane życzenia od Lewego to super pomysł, który sprawi, że urodziny chłopaka będą niezapomnianym przeżyciem. Życzenia mistrza piłki nożnej nadadzą się także na urodziny taty lub brata. Wypijcie z Robertem zdrowie solenizanta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa ponad minutę, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 556
Filtruj Prezenty
24 z 556

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
WK

POLECAM! Filimik dobrze zrobiony. Sprawił jubilatowi dużo radości. Warto!

Anett H.

Mąż jest wniebowziety :)) Jak to ujął - to jest najlepszy prezent ;))

Paulina

Bardzo fajne pomysły na prezenty dla rodziny i znajomych. Szybka realizacja zamówienia. Pomoc podczas personalizacji (u mnie) życzeń od R.Lewandowskiego.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.