JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia od Gwiazd

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia od Gwiazd

Cała Polska
1 os.

59 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
59 zł

Wielkim okazjom należy się wielkie świętowanie! Zawsze chciałeś otrzymać specjalne życzenia od ulubionej gwiazdy? Teraz masz na to szansę! Dodatkowo możesz obradować taka niespodzianką bliską Ci osobę. Sam wybierz, która z gwiazd ma złożyć spersonalizowane życzenia - czy będzie to Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil a może Pszczółka Maja? Niezależnie kogo wybierzesz, jedno jest pewne - szykuje się niezapomniany prezent, którym pochwalisz się wszystkim swoim znajomym!

Co otrzymam, gdy zamówię życzenia?
Otrzymasz wyjątkowe spersonalizowane wideo, które ustawiłeś w konfiguratorze. W filmie zostaną dodatkowo użyte wszystkie zdjęcia, które załączyłeś. W zależności od scenariusza zdjęcia będą np., wydrukowane na kartce, którą trzyma w ręku bohater czy wyświetlone w tle.

Jakie gwiazdy są do wyboru?
Życzenia może złożyć jedna z następujących gwiazd: Robert Lewandowski, Borys Szyc, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Tomasz Zimoch oraz specjalna niespodzianka dla dzieci Pszczółka Maja.

Z jakiej okazji gwiazdy składają życzenia?
Robert Lewandowski składa życzenia z okazji urodzin. Borys Szyc do wyboru w roli dresiarza lub Hamleta składa życzenia urodzinowe. Tomasz Zimoch komentuje historie z życia z okazji ślubu, matury, prawa jazdy, rozmowy o pracę czy ważnego egzaminu. Kuba Wojewódzki składa życzenia z okazji urodzin. Czesław Mozil zaśpiewa urodzinową piosenkę w stylu rodem z PRL. Chłopaki z Suchara Codziennego przygotowują dla Ciebie specjalne wideo. Czy to urodziny, czy imieniny, czy nawet walentynki albo ważny egzamin, na każdą okazję opowiedzą wyjątkowy żart. Pszczółka Maja składa życzenia z okazji urodzin, imienin lub Dnia Dziecka.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy Gwiazda wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Gwiazda wypowie imię, jeśli to imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia od Gwiazd sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla ukochanego, prezent dla dziecka, prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny

Chciałbyś podarować bliskiej osobie taki prezent urodzinowy, którym będzie mogła pochwalić się wszystkim znajomym? A może chciałbyś, żeby Twój prezent ślubny był czymś niezapomnianym? Życzenia od Gwiazd sprawdzą się idealnie jako nietuzinkowy prezent dla każdego - kto z nas nie chciałby bowiem otrzymać spersonalizowanych życzeń od jednego ze swoich idoli! Podaruj swoim bliskim radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa od 1 do 4 minut, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (5)

Adam

Radość po obejrzeniu życzeń od Lewego - bezcenna!!! :)

Beata Białas

Film zrealizowany expressowo, dobrej jakości, będzie niezapomnianym prezentem dla męża. Jestem ciekawa jego reakcji, tym bardziej że uwielbia Kubę. Prezent będzie wyświetlony na wyjeździe w gronie rodzinnym i będzie na pewno miłą niespodzianką. Jeszcze raz dziękuję wszyscy spisaliście się na 5+. Brawo!

 

prezent bardzo się podobał i dał radość całej rodzinie. super sprawa i cena przystępna.

Beata

Koleżanka była zachwycona życzeniami złożonymi w tej formie przez Borysa Szyca jako Hamlet. Polecam!

Marcin

Fantastyczny pomysł na złożenie życzeń! Zdecydowanie polecam :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.