Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno

1 2 3 4 5 (0)
Mielno
2 os.

699,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Wam się możliwość pozostawienia wszystkich codziennych obowiązków i ucieczki w ciche spokojne miejsce? Jeżeli tak, to Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga Was zachwyci. Relaks umili Wam możliwość korzystania z sauny pływającej.Ten pobyt będzie dla Was najlepszym sposobem na odpoczynek. Przekonajcie się o tym!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadania, które dostarczane są do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dwojga, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na prezent, który zaskoczy bliską Ci osobę? Chciałbyś podarować rodzicom naprawdę wyjątkowy podarunek z okazji rocznicy ślubu? Nie musisz szukać dalej, voucher na przeżycie z pewnością ich zaskoczy i uszczęśliwi! W malowniczym Mielnie spędzą chwile, które pozwolą im naładować baterie. A może chciałbyś zaskoczyć swoją ukochaną i szukasz czegoś specjalnego dla niej? Pobyt w Mielnie z pewnością przypadnie jej do gustu, a oglądane razem zachody słońca zapadną Wam w pamięć na długo!


Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Prezent można realizować od 1 października do 31 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.