Tradycyjny Tajski Masaż Plus | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poddaj się poezji dotyku, wycisz umysł i wejdź w stan głębokiego relaksu i zapomnienia. Masaż Tajski ma dobroczynny wpływ nie tylko na krążenie krwi czy układ mięśniowy. Odtruwa ciało, wzmacnia odporność, pomaga zapobiegać chorobom i wpływa korzystnie na układ limfatyczny. Załóż luźnie i niekrępujące ruchów ubranie, a następnie poddaj się tej orientalnej terapii przekazywanej od pokoleń. Jeżeli stres czy przemęczenie nie są Ci obce, ratunek jest w zasięgu ręki. Ten zabieg to doskonała rozwiązanie, jeżeli dokuczają Ci bóle w mięśniach, przemęczenie czy inne objawy zmagań z trudami codzienności. Specjalista, przy użyciu tradycyjnych technik masażu wprowadzi Cię w błogi stan odprężenia i wyciszenia. Niech harmonia i równowaga zagości od tej chwili w Twoim życiu. Wyzwól w sobie energię, by stawić czoła przeciwnościom i wyzwaniom.

Szczegóły Prezentu:

  • Masaż trwa 120 minut,
  • masażystka używa podczas zabiegu stóp, łokci i kości nadgarstka,
  • wykonywany przez absolwentki szkoły masażu Wat Pho w Bangkoku.

Masaż Tajski sprawdzi się jako praktyczny prezent dla każdego, w szczególności dla osób zapracowanych i potrzebujących odprężenia. Jeżeli nie wiesz, co podarować na urodziny, na Gwiazdkę czy na imieniny - podaruj relaksujące przeżycie. To nietuzinkowy pomysł na prezent dla kobiety i dla mężczyzny. Jeżeli jesteś szefem i chcesz podarować ciekawy prezent dla pracownika - możesz być pewny, że masaż to dobry wybór. Pozwoli zredukować stres i napięcie związane z pracą oraz z pewnością pozostawi miłe wspomnienia!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: łamliwość kości, wczesne stany po złamaniu kości, nowotwory, menstruacja, ciąża, choroby zakaźne przenoszone drogą kropelkową. choroby serca, gorączka, stan zapalny.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności