Seans w Grocie Solnej dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice
2 os.

48 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wizyta w grocie solnej to chwila odpoczynku od codziennego zgiełku. W oazie czystego i przesyconego zbawiennymi pierwiastkami powietrza od razu można poczuć się lepiej. Zaciszna, subtelnie oświetlona i stylizowana na kopalnię soli jaskinia pozwala w specyficznym mikroklimacie odetchnąć od miejskiego zgiełku. Zrelaksujcie się i głęboko odetchnijcie powietrzem przesyconym cennymi mikroelementami i jodem. Dzięki nim z pewnością poczujecie się świetnie! Seans zawiera w sobie elementy muzykoterapii i koloroterapii - delikatna muzyka pomoże Wam się wyciszyć, a staranne sterowanie natężeniem oraz barwą światła błyskawicznie pozwoli Wam wejść w stan głębokiego rozluźnienia.

Prezent obejmuje:

  • Seans w grocie solnej dla 2 osób,
  • Relaks w miłej atmosferze,
  • Zastrzyk energi!

Pomysł na prezent dla pary często stanowi duży problem. Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Pakiet Seans w Grocie Solnej dla Dwojga to świetna propozycja dla każdej pary, zarówno tej młodszej jak i starszej. Ten upominek pomoże im się odprężyć i spędzić parę chwil tylko we dwoje. Urodziny, Walentynki czy rocznica ślubu- ta propozycja spędzenia czasu we dwoje to znakomity prezent na każdą okazję!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Wyniki: 5
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica. Seansy odbywają się w grupach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności