Poznaj Strzelanie | Warszawa

4.9 12 Opinii

Poznaj Strzelanie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

104,99 zł

104,99 zł

O prezencie

Poznaj jedną z pasji wielu osób na całym świecie. Poznaj Strzelanie. Dzięki temu prezentowi już za chwilkę będziesz mieć okazję poznać działanie broni i oddać 50 strzałów prosto w sam środek tarczy. Dzięki profesjonalnej obsłudze masz pewność że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. To przeżycie ma szanse zapoczątkować nowe hobby, któremu co roku ulega cały ogrom ludzi w różnym wieku. Poznaj strzelanie to świetny sposób by na własnej skórze doświadczyć odrzutu, huku i zapachu broni.

Co potrzebuje zabrać ze sobą na miejsce realizacji?
Oprócz vouchera, również dowód osobisty.

Czy strzelać mogą jedynie osoby pełnoletnie?
Strzelać mogą osoby powyżej 12 r.ż. będące na miejscu realizacji wraz z dorosłym opiekunem.

Czy potrzebne jest doświadczanie?
Dzięki profesjonalnej obsłudze strzelnicy żadne doświadczenie nie jest wymagane. Na miejscu dowiesz się wszystkiego.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Podaruj prezent w postaci vouchera na realizację marzeń. To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla mężczyzny, dla męża i dla taty. Daj mu poczuć radość z oddawania celnych strzałów, odczucia niesamowitej atmosfery oraz dźwięku broni trafiającej w sam środek tarczy tak jak ten prezent, w samą dziesiątkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6mm. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora. Minimalny wiek: 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność dorosłego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PM Shooter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 12 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Klaudia

Wrażenia super ze strzelnicy na Krakowiaków 80a. Pełen profesjonalizm, super instruktor P. Sebastian. Realizacja bez żadnych komplikacji. Polecam!

Karol K.

Wszystko idealnie i bardzo profesjonalnie. Miła i kompetentną obsługa oraz szeroki zakres usług. Na pewno jeszcze się tam wybiorę. Zdecydowanie polecam.

Michał G.

Profesjonalne podejście, miła atmosfera. Pan wszystko ładnie wytłumaczył, kaliber super na pierwsze strzelanie. Ja się wykręciłem i zapisałem się od razu za 2 tygodnie jeszcze raz :)

Maciej G

Sympatyczna obsługa. Strzelnica obskurna, ale nie byłem na innych w pomieszczeniu.

 

Super :D

Wyświetlono 5 z 27

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.