(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa (okolice)

5.0 2 Opinii

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

W świecie filmu było mnóstwo par wdających się w emocjonujące strzelaniny. Duety policyjne takie jak Starsky i Hutch czy Tango i Cash, a także pary przestępców jak np. Bonnie i Clyde. Poznaj Strzelanie dla Dwojga to niesamowity prezent, który pozwoli Wam spędzić elektryzujące chwile na strzelnicy! Zapoznajcie się z prawdziwą bronią i sprawdźcie, jak nadajecie na bohaterskich stróżów prawa! A może niepokornych kryminalistów? Żaden film nie jest jednak w stanie oddać prawdziwych emocji związanych ze strzelaniem... Cel, pal, ognia!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy dla dwóch osób. Obdarowanym zostanie udostępniona broń, naboje oraz stanowisko strzeleckie z tarczą. W ramach prezentu przejdą oni krótkie szkolenie teoretyczne przeprowadzone przez doświadczonego instruktora.

Z jakiej broni będą strzelać osoby obdarowane?
Obdarowani będą strzelać z broni o kalibrze 5,6 mm!

Czy to bezpieczne?
Zabawa na strzelnicy jest jak najbardziej bezpieczna. W czasie realizacji obdarowani cały czas będą pod opieką instruktora. Bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem działalności każdej strzelnicy.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla kolegów, prezent dla przyjaciół.

Czy swym prezentem chcesz przełamać schemat? Dać coś niekonwencjonalnego? Poznaj Strzelanie dla Dwojga z pewnością ich zaskoczy! Emocjonujące chwile na strzelnicy to świetny pomysł na prezent dla pary lub dla rodziców! Bez względu czy wręczysz go jako podarunek na rocznicę czy z okazji Walentynek entuzjazm będzie ogromny! Zaskocz i zaproś swoich bliskich na wizytę na strzelnicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika zabawy to 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PM Shooter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

 

Strzelnica bardzo dobrze przygotowana , super obsługa i rewelacyjny Pan instruktor :) Polecam

Szymon M.

Bardzo mi się podobało, prześwietny Pan Instruktor, proszę go pochwalić!

Adrian

Fajny wybor broni, super instruktor.

Małgorzata

Zabawa świetna, Pan Maciej który nam towarzyszył w czasie strzelania super wszystko tłumaczył.Dzięki niemu bawiliśmy się świetnie i bezpiecznie, a wrażenia pozostaną na długo w pamięci.Na pewno jeszcze wrócimy na tą strzelnice:)

Janusz R.

Nie mam zastrzeżeń.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje