Kurs Kuchni Chińskiej | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli jesteś jedną z osób, które lubią podejmować wyzwania i uczyć się przygotowywać egzotyczne potrawy, Kurs Kuchni Chińskiej to coś dla Ciebie. Teraz masz szansę, by lepiej zrozumieć fenomen popularności wschodnich potraw. Na początku zyskasz podstawę teoretyczną. Dowiesz się między innymi tego, jakie tradycje i przyprawy są charakterystyczne dla kuchni chińskiej. Potem przyjdzie czas na praktykę! Po zakończeniu kursu będziesz posiadać umiejętności potrzebne, aby przygotować kilka dań z Dalekiego Wschodu. To, czego się nauczysz, będziesz mógł zaprezentować znajomym w czasie wspólnego obiadu. Przekonaj się, że nauka przyrządzania dań może być przyjemna. Przed Tobą szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i świetną zabawę!

Prezent obejmuje:

  • Część praktyczną (przygotowanie 4-5 potraw),
  • Część teoretyczną,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne.

Nauka gotowania może być fajnym przeżyciem! Kurs Kuchni Chińskiej to podarek, który pozwoli obdarowanemu nauczyć się przygotowywać potrawy z Dalekiego Wschodu i jednocześnie miło spędzić czas. Jeżeli zastanawiasz się, jaki podarunek wręczyć komuś, kto lubi się rozwijać, nie wahaj się! Tak praktyczny prezent z pewnością bardzo go ucieszy. To fajny podarunek dla kolegi zarówno na 18, 30, jak i 40 urodziny.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, itp.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.