Prenumeraty

Jeżeli pomysł na prezent na Urodziny czy na Święta nie przychodzi Ci do głowy, na pewno Prenumeraty będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które interesują się wszystkim, co się dzieje wokoło. Prenumerata to również oryginalny pomysł na prezent motywujący dla Pracownika.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 14

Prezent, o którym nie sposób zapomnieć
Poszukujesz prezentu, dzięki któremu bliska ci osoba będzie o tobie pamiętać nie tylko w dniu swojego święta, ale także przez resztę roku? W końcu nawet o najwspanialszym prezencie z czasem się zapomina. Chyba że dostaje się go każdego miesiąca! Nie, wcale nie musisz wydawać co miesiąc horrendalnych kwot na prezent. Wystarczy, że zainwestujesz właściwie. Wybierz prenumeratę jednego z czasopism dostępnych w naszej ofercie, a bliska ci osoba będzie regularnie uśmiechać się myśląc o tobie! Czy nie takie wrażenie chciałbyś wywierać każdym ze swoich upominków?

Prenumerata – niewyczerpane źródło inspiracji
Prenumerata to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ciekawych świata. Miłośnicy podróży, poznawania nowych kultur i odkrywania niesamowitych miejsc, a także także osoby poszukujące praktycznych informacji, i nowych kierunków podróży, znajdą wszystko to w National Geographic Traveller. Na ciekawych świata i rządzących nimi praw czeka klasyczna wersja tego magazynu. Osoba, dla której poszukujesz prezentu interesuje się rozwojem osobistym? Z dwumiesięcznika "Coaching" dowie się jak zarządzać swoim czasem, wybrać właściwą ścieżkę kariery czy zapanować nad swoimi emocjami, by wieść bardziej pełne i szczęśliwsze życie. Prenumeraty dostarczą też kulinarnych inspiracji lub pomogą urządzić mieszkanie. Wskażą właściwy kierunek w świecie mody, w którym tak łatwo się przecież zgubić. Opowiedzą o mało znanych lub zupełnie nieznanych faktach z historii lub przedstawią w nowym świetle te, które dobrze znasz. Staną się drogowskazem w dziedzinie biznesu, komputerów czy nowych technologii, a nawet pomogą w stworzeniu własnoręcznie szytych ubrań. Nie czekaj, zainwestuj w pasję bliskiej ci osoby lub twojej mamy lub podsuń jej pomysł na całkiem nową!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.