(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny | Lublin

0.0 0 Opinii

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

329,99 zł

329,99 zł

O prezencie

Zadbane ciało to podstawa tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Siłownia dba o mięśnie ale to peeling i odpowiednie nawilżenie, dbają o skórę! Już dziś wybierz się na profesjonalny masaż przygotowany specjalnie dla mężczyzn i zrelaksuj się podczas masażu. Skorzystaj z zabiegów które poprawią wygląd i odmłodzą twój organizm! Niedostatecznie nawilżona skóra to problem, a na co dzień wielu z mężczyzn o tym zapomina. Taki zabieg zadziała niczym urlop dla naszego ciała!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy program pielęgnująco-nawilżający dedykowany dla skóry męskiej, obejmujący twarz, peeling, tonizacje, masaż, serum oraz krem.

Jakie korzyści płyną z takiego zabiegu?
Taki zabieg to doskonałe źródło głębokiego relaksu, odprężenia, uwolnienia od stresów i napięć, rozluźnienia, a dodatkowo poprawia samopoczucie oraz oczyszcza i nawilżenia skórę.

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny | Lublin to nietypowy prezent dla faceta zwłaszcza, że takie zabiegi zazwyczaj dedykowane są dla pań. Jednak każdy rozsądny mężczyzna dla którego wygląd jest ważny zdecydowanie ucieszy się z tego typu podarunku. Spraw prezent w postaci vouchera na taki typu zabieg, a okaże się że twój mężczyzna już od dawna zastanawiał się nad takim zabiegiem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Zabieg obejmuje: oczyszczenie, tonizację, peeling, masaż, serum, maskę na twarz, krem; korzyści: głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć, rozluźnienie, poprawa samopoczucia, oczyszczenie i nawilżenie skóry. Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, przewlekłe, dermatologiczne, - przerwana ciągłość naskórka, rany, - zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, gorączka, wysypka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii