JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny | Lublin

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny | Lublin


Lublin
1 os.

169,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
169,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zadbane ciało to podstawa tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Siłownia dba o mięśnie ale to peeling i odpowiednie nawilżenie, dbają o skórę! Już dziś wybierz się na profesjonalny masaż przygotowany specjalnie dla mężczyzn i zrelaksuj się podczas masażu. Skorzystaj z zabiegów które poprawią wygląd i odmłodzą twój organizm! Niedostatecznie nawilżona skóra to problem, a na co dzień wielu z mężczyzn o tym zapomina. Taki zabieg zadziała niczym urlop dla naszego ciała!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy program pielęgnująco-nawilżający dedykowany dla skóry męskiej, obejmujący twarz, peeling, tonizacje, masaż, serum oraz krem.

Jakie korzyści płyną z takiego zabiegu?
Taki zabieg to doskonałe źródło głębokiego relaksu, odprężenia, uwolnienia od stresów i napięć, rozluźnienia, a dodatkowo poprawia samopoczucie oraz oczyszcza i nawilżenia skórę.

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzn sprawdzi się jako:
prezent dla faceta, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca

Zabieg Pielęgnacyjny dla Mężczyzny to nietypowy prezent dla faceta zwłaszcza, że takie zabiegi zazwyczaj dedykowane są dla pań. Jednak każdy rozsądny mężczyzna dla którego wygląd jest ważny zdecydowanie ucieszy się z tego typu podarunku. Spraw prezent w postaci vouchera na taki typu zabieg, a okaże się że twój mężczyzna już od dawna zastanawiał się nad takim zabiegiem.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg obejmuje: oczyszczenie, tonizację, peeling, masaż, serum, maskę na twarz, krem; korzyści: głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć, rozluźnienie, poprawa samopoczucia, oczyszczenie i nawilżenie skóry. Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, przewlekłe, dermatologiczne, - przerwana ciągłość naskórka, rany, - zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, gorączka, wysypka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.