Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

600 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Cóż to był za ślub... Zatrzymajcie piękno tej chwili! Każda sesja jest wyjątkowa, dostosowana do Waszych potrzeb. Niezwykła pamiątka niezwykłego dnia! Dzięki pięknym zdjęciom będziecie mogli wspominać najpiękniejszą uroczystość w Waszym życiu przez długi czas.

Pomysł na prezent ślubny to nielada wyzwanie. Na szczęście przychodzimy Ci z pomocą. Podaruj znajomym voucher na prezent Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub". Dzięki temu będą mogli uwiecznić wspomnienia z najpiękniejszego dnia w ich życiu. Upominek w formie przeżycia to doskonała propozycja na prezent dla Młodej Pary.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ślubny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka. Pani będzie miała wykonany profesjonalny ślubny makijaż fotograficzny. Po sesji Obdarowani otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 50 zdjęć obrobionych graficznie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.