Romantyczny Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg

0.0 0 Opinii

Romantyczny Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg


Elbląg
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1249,99 zł

1249,99 zł

O prezencie

Wymarzyliście sobie weekend, który spędzicie tylko we dwoje, rozkoszując się swoim towarzystwem oraz spokojem - z dala od wielkiego miasta i codziennych obowiązków? Podarujcie sobie czas tylko dla siebie - Romantyczny Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu to zmysłowa przygoda, która zapewni Wam weekend wrażeń i spełnionych marzeń. Zabytkowy zespół młyna wodnego, oczywiście odpowiednio wyremontowany, stoi w zielonej okolicy - jest w mieście, mimo to sprawia wrażenie, jakby był poza nim. Pokoje o podwyższonym standardzie, dwa śniadania, nielimitowany dostęp do strefy Aqua SPA i… romantyczna kolacja, która odbywa się w… wieży widokowej! Niezwykłe emocje czekają podczas wspaniałego weekendu, który spędzicie tylko we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (2 doby hotelowe) w Hotelu Młyn w Elblągu, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach pobytu, macie zapewnione dwa noclegi, dwa śniadania, nielimitowany dostęp do Aqua SPA oraz romantyczną kolację w wieży widokowej.

Czym wyróżnia się kolacja na wieży?
Kolacja na wieży widokowej w Elblągu to romantyczna przygoda, podczas której na wieży będziecie tylko we dwoje. Piękne widoki, wyrafinowane jedzenie i romantyczna atmosfera.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Romantyczny Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na rocznicę, prezent na Walentynki

Szukasz wspaniałego prezentu na święta dla pary? Potrzebujesz emocjonującego przeżycia, które zaskoczy ukochaną lub ukochanego? Romantyczny Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu to wyprawa do magicznego świata spokoju, ciszy oraz odprężenia. Niezwykły podarunek dla pary w każdym wieku - i tej, która przed chwilą świętowała 50. rocznicę ślubu, jak i tej, która przed chwilą powiedziała sobie “tak”. Oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet lub urodzin. Wybierz przeżycie, które gwarantuje niezwykłe chwile i spełnij marzenia bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 noclegi w pokoju o podwyższonym standardzie, 2 śniadania oraz romantyczną kolację na wieży. Nielimitowany dostęp do Aqua SPA. Realizacja nie jest możliwa w długi weekend majowy, sylwestra oraz Święta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Młyn

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.