JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Relaksujący Weekend dla Dwojga | Bieszczady

Relaksujący Weekend dla Dwojga | Bieszczady


Nowy Łupków
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Potrzebujecie wyciszyć się i zrelaksować? Chcecie spędzić czas tylko we dwoje? Jeśli tak, to wybierzcie się na Weekend dla Dwojga, by podziwiać walory górskiego regionu i malownicze krajobrazy! Wspólnie odkryjcie Bieszczady, wybierając się w trasę po okolicy lub do pobliskiego Bieszczadzkiego Parku Narodowego, który imponuje zróżnicowanym bogactwem naturalnym! Przekonajcie się o tym osobiście i spędźcie niezwykłe chwile, ciesząc się sobą nawzajem w otoczeniu przyrody!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędzicie przyjemny pobyt w pensjonacie, położonym w Bieszczadach. Prezent zapewnia dwa noclegi w apartamencie oraz posiłki (2 śniadania i 2 obiadokolacje).

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na 2 dni pełne relaksu, spokoju i ciszy.

Czy wiesz, że...
Bieszczadzki Park Narodowy został czterokrotnie powiększany. Początkowo jego powierzchnia liczyła 5 582 ha, a obecnie wynosi 29 202 ha. Rezydują tam niezwykle rzadkie osobniki oraz imponująca liczba gatunków (ok. 230 gatunków kręgowców, w tym 58 gatunków ssaków, liczne owady, pierścienice i pajęczaki).

Relaksujący Weekend dla Dwojga |  Nowy Łupków sprawdzi się jesli szukasz romantycznego prezentu dla swojej kobiety na Walentynki. A może chcesz zaskoczyć ją nietuzinkowym upominkiem na urodziny?Każda kobieta doceni taki upominek! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Łupków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwa noclegi w apartamencie oraz wyżywienie w trakcie pobytu składające się ze śniadania oraz obiadokolacji. Prezent możliwy do zrealizowania z wyłączeniem okresu Świąt, Nowego Roku i weekendu majówkowego.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.