Relaksujący Weekend dla Dwojga | Bieszczady

0.0 0 Opinie

Relaksujący Weekend dla Dwojga | Bieszczady


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Potrzebujecie wyciszyć się i zrelaksować? Chcecie spędzić czas tylko we dwoje? Jeśli tak, to wybierzcie się na Weekend dla Dwojga, by podziwiać walory górskiego regionu i malownicze krajobrazy! Wspólnie odkryjcie Bieszczady, wybierając się w trasę po okolicy lub do pobliskiego Bieszczadzkiego Parku Narodowego, który imponuje zróżnicowanym bogactwem naturalnym! Przekonajcie się o tym osobiście i spędźcie niezwykłe chwile, ciesząc się sobą nawzajem w otoczeniu przyrody!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędzicie przyjemny pobyt w pensjonacie, położonym w Bieszczadach. Prezent zapewnia dwa noclegi w apartamencie oraz posiłki (2 śniadania i 2 obiadokolacje).

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na 2 dni pełne relaksu, spokoju i ciszy.

Czy wiesz, że...
Bieszczadzki Park Narodowy został czterokrotnie powiększany. Początkowo jego powierzchnia liczyła 5 582 ha, a obecnie wynosi 29 202 ha. Rezydują tam niezwykle rzadkie osobniki oraz imponująca liczba gatunków (ok. 230 gatunków kręgowców, w tym 58 gatunków ssaków, liczne owady, pierścienice i pajęczaki).

Relaksujący Weekend dla Dwojga |  Nowy Łupków sprawdzi się jesli szukasz romantycznego prezentu dla swojej kobiety na Walentynki. A może chcesz zaskoczyć ją nietuzinkowym upominkiem na urodziny?Każda kobieta doceni taki upominek! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 dni.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa noclegi w apartamencie oraz wyżywienie w trakcie pobytu składające się ze śniadania oraz obiadokolacji. Prezent możliwy do zrealizowania z wyłączeniem okresu Świąt, Nowego Roku i weekendu majówkowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kimadło Wampira

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.