Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów | Flyspot | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa (okolice), Katowice
1 os.

429 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy z nas czasami chciałby być supermenem. Nowoczesna technologia pozwala nam zbliżyć się do jednej z jego mocy - do swobodnego latania! Wystarczy odwiedzić Tunel Aerodynamiczny we Flyspot. To specjalne urządzenie wykorzystuje potężne wentylatory, aby zrównoważyć siłę grawitacji. Oznacza to, że wystarczy stanąć na specjalnej platformie, a struga powietrza pozwoli nam na swobodny lot! Doświadczysz dokładnie tych samych uczuć, które towarzyszą skoczkom spadochronowym. "Połóż się" na powietrzu lub spróbuj wykonywać proste manewry - wszystko zależy od Ciebie! Przekonaj się na własnej skórze, ile radości zapewnia pokonywanie grawitacji. Przygoda w powietrzu jest możliwa bez wychodzenia z budynku!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, cztery loty w tunelu aerodynamicznym, możliwość zgrania filmu z lotu na pendrive.

Ile trwa jeden lot?
Jeden lot trwa 1,5 minuty.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?
Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent dla nastolatka, prezent na Święta.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla swojej pociechy? Mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów to przeżycie łączące kreatywność z prostotą! Spełnij marzenie swojego dziecka i spraw mu podarunek na urodziny, dzięki któremu wzniesie się w powietrze, a zobaczysz, jak szerokim uśmiechem Ci się odwdzięczy!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacja dla osób niepełnoletnich, od 3 roku życia. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.