Nauka Angielskiego w Świecie Minecraft dla Dziecka | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Nauka Angielskiego w Świecie Minecraft dla Dziecka | Cała Polska


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Świat Minecrafta skrywa wiele tajemnic, a popularność tej gry już dawno przerosła wszelkie oczekiwania twórców. Takie wyrazy jak: aternosa, namemc, tlauncher i optifine nic Ci nie mówią? Nie szkodzi. Zawsze jesteś gotów, by rozpocząć Naukę Angielskiego w Świecie Minecraft! Wystarczy, że posiadasz tę grę, a już możesz przechodzić kolejne misje, a przy okazji, uczyć się praktycznego angielskiego. Wewnątrz specjalnego Centrum Rozgrywki stworzysz własny avatar (czyli wirtualną postać), a następnie wyruszysz w świat przygód i questów. Otrzymuj nagrody za postępy, odkrywaj kolejne etapy swojej opowieści, realizuj zadania i buduj swoją legendę w świecie Minecraft! Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym! Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, czy też jesteś wytrawnym graczem. Poznaj angielski, przechodząc serię niezapomnianych misji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Naukę Angielskiego w Świecie Minecraft. Prezent realizowany jest online przez jedno dziecko.

Ile lekcji jest przewidzianych w ramach nauki?
Nauka obejmuje 15 lekcji. Każda z nich potrwa około 2 godzin.

Jak wyglądają lekcje?
Lekcje podzielone są na 15 autorskich, dedykowanych gier w świecie Minecraft. Kolejne lekcje są dostępne dopiero, gdy zostaną ukończone poprzednie. Każda przygoda to unikalna misja i znajduje się na zupełnie innej mapie. Kosmos, Kraina Ninja, Starożytne Cywilizacje, kraina Might & Magic... to tylko część lokalizacji, w których dziecko otrzymuje zadania, dzięki którym przyswaja i zapamiętuje określone słowa w języku angielskim.

Ile słów dziecko przyswoi podczas zabawy?
W ramach kursu dziecko przyswoi 250 przydatnych słówek i zwrotów, z kategorii takich jak:
Body Parts
Clothes, Plants/Food, House Items
Sports & Verbs, Travelling, Shapes
Animals, Party, Weather
Emotions, Cutlery & Dishes, School Items
i wiele innych.

W jaki sposób dziecko się uczy?
W każdej grze znajdują się postacie, które mówią zarówno po polsku, jak i po angielsku. Każdy zwrot i słowo są wprowadzane przez nagranie native speakera, który wciela się w jedną z postaci w grze.

W jakim wieku powinno być dziecko, by prezent był odpowiedni?
Kurs przeznaczony jest dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-10 lat.

Czy dziecko musi znać grę Minecraft?
Nie, kurs może być pierwszym kontaktem z grą.

Nauka Angielskiego w Świecie Minecraft dla Dziecka sprawdzi się jako praktyczny prezent dla dziecka w wieku szkolnym. Będzie idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym oraz pozwoli dziecku na naukę praktycznych zwrotów języka angielskiego w łatwy i przystępny sposób - poprzez zabawę. Zobacz, jak łatwo wybrać praktyczny i ciekawy prezent dla dziecka w wieku szkolnym!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

15 lekcji (do 2 godzin każda)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla jednego dziecka w wieku 6-10 lat. Wymagany komputer ze stabilnym szerokopasmowym łączem internetowym, o minimalnych parametrach: Intel Core i3 3210 | AMD A8 7600 APU, 4 GB RAM, 180 MB do 1 GB wolnego miejsca na dysku, Intel HD Graphics 4000 lub AMD Radeon R5 series | NVIDIA GeForce 400 Series lub AMD Radeon HD 7000 series, Windows 7 64-bit lub nowszy, min. rozdzielczość ekranu 1024x768.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

FuturoGames

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.