Masaż Relaksacyjny - 45 minut | Poznań

1 2 3 4 5 (9)
Poznań
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz odrobiny wytchnienia od szarej codzienności? Wybierz się na Masaż Relaksacyjny - 45 minut! Tych kilkadziesiąt minut relaksu, to bezcenny dar, jakim można ucieszyć nie tylko bliskich, lecz także siebie. Zabieg wykonywany jest z użyciem olejków eterycznych. Od dawna znane są ich cudowne właściwości upiększające. Profesjonalny masażysta zapewni przyjemność ciału i duszy. Dzięki połączeniu leczniczej mocy dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, sprawi, że poczujesz się cudownie. Miła atmosfera spa wpłynie pozytywnie na Twój nastrój. Zrelaksujesz się, jak nigdy dotąd oraz naładujesz swoje wewnętrzne baterie! Pozwól sobie choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości... Taki masaż pozostanie na długo w pamięci.

 

Realizując prezent, otrzymasz:

  • 45 - minutowy masaż,
  • Ręcznik, jednorazowe klapki, a w razie potrzeby jednorazową bieliznę.

 

Brakuje Ci pomysłu na prezent dla Ukochanej? Chyba każda osoba potrzebuje odrobiny relaksu, dlatego podarunek w formie przeżycia to znakomity prezent dla Niej! Chcesz kupić prezent na Walentynki, Urodziny lub Święta dla Kobiety? Masaż Relaksacyjny - 45 minut to przede wszystkim pomysłowy upominek. Ten masaż relaksujący sprawi przyjemność nie tylko dziewczynie, lecz każdej zabieganej osobie! Czy masaż to dobry prezent? Z pewnością! A może sam skusisz się na chwilę odprężenia? Ten oryginalny podarunek zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Podaruj masaż w prezencie - nie zwlekaj!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności