Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot | Warszawa

Polecamy Zobacz film
5.0 1 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Szukasz przeżycia, które pozwala spełniać marzenia o lataniu? Szukasz przygody, która dostarczy niesamowitych wrażeń? Zapraszamy na odlotową zabawę, pełną adrenaliny i emocji - Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot w Warszawie! Poznaj najnowocześniejszą technologię, która pozwoli Ci na swobodne latanie w specjalnie zaprojektowanym tunelu, “wypełnionym” pędzącym powietrzem. Emocjonujące przeżycie, do którego nie potrzeba specjalistycznego sprzętu - liczy się Twoje ciało i pęd powietrza! Nie musisz mieć skrzydeł, by spełnić marzenia i… latać! Niesamowite doświadczenie, które w ekscytujący sposób pokaże Ci radość, płynącą ze swobodnego latania!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Warszawie przeżycie odbywa się przy ul. Wspólna Droga 1, 05-850 Mory, miejscowości mieszczącej się koło stolicy. Znajduje się ona zaraz przy zjeździe z S8 Warszawa Zachód.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent świąteczny

Szukasz niesamowitego podarunku dla bliskiej Ci osoby, który wzbudzi jej zachwyt? Nie wiesz jaki oryginalny upominek wybrać dla męża lub żony? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot to niezwykła i niezapomniana, a przy tym całkowicie bezpieczna, przygoda, która spełni marzenia Twojego chłopaka lub Twojej dziewczyny o lataniu. Voucher do tunelu aerodynamicznego to wspaniały pomysł na prezent marzeń, który będzie niesamowitym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu, imienin lub Dnia Chłopaka. Wybierz prezent, gwarantujący emocje i obserwuj radość na twarzy Twoich bliskich! Zamiast rzeczy, podaruj przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYSPOT Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Mateusz
Mateusz

Zastanawiałem się, jakich słów użyć, żeby opisać to przeżycie. Było nieziemsko, niesamowicie, niezwykle - ciężko znaleźć jeden wyraz, który oddałby towarzyszące mi odczucia. Serio! Byłem zachwycony! Sam lot? Perfekcyjne uczucie, nie do podrobienia! Atmosfera? Świetna, mimo lekkich obaw i strachu, czy dam radę. Instruktor? Genialny, żartowanie z przerażonych osób, to świetna metoda rozluźnienia. Epickie przeżycie - polecam je z czystym sumieniem każdemu, nie tylko jako prezent dla bliskich, ale także jako atrakcję, z której warto skorzystać osobiście!
Więcej o przeżyciu, można przeczytać tutaj: https://www.wyjatkowyprezent.pl/blog/przybylem-zobaczylem-polatalem-czyli-lot-w-tunelu-aerodynamicznym-flyspot/


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Ewa

Fantastyczne doświadczenie, wrócę z Przyjaciółmi:)

Morice

fantastyczny, latałem juz 3 razy. polecam !

Paulina W.

Atrakcja sama w sobie była już niezapomnianym super przeżyciem. Dodatkowo plus za luźne, sympatyczne i rzetelne podejście instruktorki oraz informacje personelu o ewentualnych opóźnieniach. Kłopot z otrzymaniem maila z kodem vouchera do rezerwacji, sprawna pomoc telefoniczna konsultanta.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.