Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Flyspot | Wiele Lokalizacji

Warszawa (okolice), Katowice
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś miłośnikiem adrenaliny i szukasz nowych wyzwań? Sprawdź Lot w Tunelu Aerodynamicznym! Wejdź do specjalnego tunelu i przygotuj się na swobodny lot. Dmuchający z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę strumień powietrza pozwoli Ci "położyć się" na nim i doświadczyć na własnej skórze wrażeń, które odczuwają skoczkowie spadochronowi. Latanie nie musi Ci się dłużej kojarzyć tylko z siedzeniem w samolocie i oglądaniem widoków za oknem! Zapierające dech w piersiach emocje czekają na Ciebie we Flyspot!

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Na koniec możesz zgrać film z Twojego lotu na pendrive. Nie zapomnij zabrać go z domu.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Ciebie dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Oryginalny upominek, to nie lada wyzwanie! Mamy jednak dla Ciebie coś, co uszczęśliwi niejednego poszukiwacza przygód. Podaruj swojej dziewczynie, znajomy i rodzeństwu Voucher na Lot w Tunelu Aerodynamicznym, a ich pozytywna reakcja utwierdzi Cię w przekonaniu, że jest to upominek szyty na miarę. Idealnie sprawdzi się jako podarunek na urodziny czy Święta dla Twoich bliskich. Obdaruj ich niesamowitą chwilą swobodnego lotu i wielkimi emocjami!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.