Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów | Flyspot | Wiele Lokalizacji

Warszawa (okolice), Katowice
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Oczami wyobraźni zobacz siebie, umiejącego beztrosko latać, niczym ptak. Niewątpliwie byłby to piękny widok i wspaniałe emocje, które są na wyciągnięcie ręki! Myśl o lataniu nie jest jedynie sferą pragnień ludzkich, a rzeczywistością. Wybierz się na swobodny lot w tunelu aerodynamicznym i przekonaj się, że jest to miejsce, w którym pojęcie grawitacji nie istnieje! Poczuj się jak znany bohater powieści "Piotruś Pan", naucz się latać i przeżyj niewiarygodne chwile. To definicja niezapomnianych przeżyć!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie, dwa loty w tunelu aerodynamicznym oraz specjalnie dopasowany do Ciebie kombinezon wraz z kaskiem. Na zakończenie całego wydarzenia istnieje możliwość zgrania filmiku z lotu na osobistego pendrive'a.

Ile trwa jeden lot?

Jeden lot trwa 1,5 minuty.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

W tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, podarunek na Dzień Dziecka, upominek na Święta, prezent dla dziecka

Twoja pociecha marzy o zostaniu superbohaterem? To spełnij jej pragnienia na Dzień Dziecka i podaruj Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów, a jednocześnie radość z możliwości latania niczym bohaterowie filmów przygodowych. To wspaniały upominek z okazji urodzin czy Świąt. Zapewnij swoim dzieciom czystą przyjemność, świetną zabawę i pozytywne emocje.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacja dla osób niepełnoletnich, od 3 roku życia. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.