JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Królewski Weekend dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA | Litwa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Królewski Weekend dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA | Litwa


Birsztany
2 os.

1679,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1679,99 zł

Pragniecie zmienić otoczenie? Chcecie zapomnieć o rzeczywistości, by zaznać spokoju, ciszy i relaksu? Potrzebny jest Wam wyjazd do spędzenia czasu tylko we dwoje? W takim razie mamy coś specjalnego dla Was! Dajcie się pochłonąć rozkosznym chwilom odpoczynku z naszym Królewskim Weekendem dla Dwojga w Vytautas Mineral SPA. Wyobraźcie sobie piękne widoki Litwy w połączeniu z romantyczną atmosferą, pyszną kolacją przy akompaniamencie zabiegów pielęgnacyjnych i odprężających zarówno ciało, jak i duszę. Brzmi rewelacyjnie? To nie czekajcie ani chwili dłużej! Zregenerujcie swoje siły witalne i cieszcie się niezapomnianym pobytem na Litwie!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Czekają Was dwa noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym w mieście Birštonas na Litwie z posiłkami serwowanymi w formie szwedzkiego bufetu (2 śniadania + 1 kolacja MINERAL SPA) i romantyczną kolacją, butelką musującego wina na powitanie oraz wodą mineralną, podawaną każdego poranka. 

Jakie macie dodatkowe atrakcje?

Doświadczycie rytuału na ciało "Rasul", który obejmuje masaż relaksacyjny oraz saunę (łącznie 45 minut), a także zdrowotnej kąpieli ziołowej dla dwojga (20 minut), odprężającego masażu dla dwojga (30 minut),  120-minutowego odpoczynku w strefie "Relax" z ziołową herbatką oraz wodnego aerobiku i ćwiczeń z dostępem do basenów z wodami mineralnymi i sauną w strefie mokrej hotelu.

Czy wiesz, że...

miasto Birštonas stało się kurortem w  już XIX w, kiedy to powstało ujęcie wody mineralnej i odkryto pokłady borowiny.

Królewski Weekend dla Dwojga w "Vytautas Mineral SPA" sprawdzi się jako:

prezent na ślub, upominek dla pary, podarunek dla rodziców.

Szukasz ciekawego prezentu dla młodej pary na ślub? Chcesz podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu wesela lub domu, ale brakuje Ci pomysłu na prezent? To koniec Twoich dylematów, bo mamy coś specjalnego dla Ciebie! Zachęć swoich rodziców do zmiany otoczenia i relaksu z naszym voucherem na przeżycie w postaci Królewskiego Weekendu dla Dwojga w "Vytautas Mineral SPA"! Niewątpliwe taki prezent ich uszczęśliwi! Podaruj swoim bliskim chwile radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 2 doby w przytulnym pokoju dwuosobowym, 2 śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu, 1 kolacja serwowana w formie szwedzkiego stołu, 1 romantyczna kolacja, rytuał na ciało “Rasul” obejmujący masaż oraz saunę (łącznie rytuał trwa 45 minut), relaksujący masaż dla dwojga (30 min),  zdrowotną kąpiel ziołowa dla dwojga (20 min), odpoczynek w strefie “Relax” z filiżanką ziołowej herbatki, 120 minut w strefie mokrej hotelu (ćwiczenia oraz areobik wodny, baseny z wodami mineralnymi oraz sauny), każdego poranka woda mineralna, butelka musującego wina będzie czekać na osoby obdarowane w pokoju. Dzieci do lat 12 mogą przebywać w strefie mokrej do godziny 20:00. Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów:14.02-25.02; 10.04-19.04; 22.06-24.06' 15.08-18.08; 26.10-03.11; 22.12- 14.01

 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3057
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.