3-dniowy Pobyt "Zachwycająca Polska"

Nowość Tylko u nas
3.5 4 Opinii

3-dniowy Pobyt "Zachwycająca Polska"


Ponad 60 hoteli dostępnych w całej Polsce!
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

384,99 zł

384,99 zł

O prezencie

Marzy Wam się odpoczynek i ucieczka do luksusowego hotelu gdzieś w Polsce? Chcielibyście spędzić wymarzony weekend na własnych zasadach? W takim razie zapraszamy na 3-dniowy Pobyt "Zachwycająca Polska"! Spokojnie przemyślcie, dokąd chcecie się udać. Następnie zaplanujcie dogodny termin i skorzystajcie z wygodnej wyszukiwarki, która wskaże Wam dostępne hotele. Spośród nich wybierzcie ten, który najbardziej Wam się spodoba i… już! Przepis na udany weekend jest gotowy! Przeżyjcie cudownie odprężające chwile w spa, aktywny weekend w górach albo szaloną zabawę w większym mieście. Wszystko zależy od Was. Gotowi na zasłużony, weekendowy odpoczynek?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 doby hotelowe dla 2 osób, w jednym z 64 hoteli na terenie Polski.

W jakich miastach można rezerwować hotele?
Miejsce docelowe nie jest z góry określone, możesz znaleźć hotele w całej Polsce. Wybieraj z bazy 64 hoteli w 34 miastach.

Jak wygląda rezerwacja?
Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie - im wcześniej rezerwujesz, tym masz większy wybór. Wpisz datę wyjazdu oraz miejsce docelowe i zarezerwuj dogodny hotel. Kraków, Gdańsk, Wrocław, Wieliczka, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Olsztyn, czy Łeba - to tylko część możliwości, Ty decydujesz!

3-dniowy Pobyt "Zachwycająca Polska" sprawdzi się jako romantyczny prezent na Walentynki dla żony. Voucher na weekendowy wypad to ciekawy wyjazd do dowolnie wybranego hotelu w całej Polsce. Morze, góry, Mazury... niech osoba obdarowana sama wybierze, gdzie chce pojechać. Spełnij marzenia o niezwykłym odpoczynku i podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 60 hoteli dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób, w jednym z wybranych hoteli na terenie Polski. Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Wyjątkowy Prezent | Hotele

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.5 4 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.