Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice"


Ponad 300 hoteli w całej Europie!
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

559,99 zł

559,99 zł

O prezencie

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice"

Hans Christian Andersen powiedział kiedyś, że “Podróżować to znaczy żyć”. Zapraszamy na 2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice", który spełni Wasze marzenia o relaksie. Najpierw zastanówcie się, w jakim terminie chcielibyście zarezerwować swój pobyt. Dodajcie do tego miasto, a otrzymacie listę hoteli, w których będziecie mogli nocować. Wybierzcie ten, który najbardziej Wam odpowiada i… gotowe - jesteście umówieni na pobyt w wybranym, europejskim mieście. Dodatkowo w ramach przeżycia macie zapewnioną pełną ofertę śniadaniową, dzięki której każdy poranek jest przyjemniejszy. Udanego pobytu w… Europie!

2-dniowy Pobyt “Europejskie Stolice” - informacje

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje nocleg ze śniadaniem, w jednym z wielu hoteli na terenie Europy. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

W jakich miastach można rezerwować hotele?
Miejsce docelowe nie jest z góry określone, możesz znaleźć hotele w całej Europie. Wybieraj z bazy ponad 300 hoteli w 45 miastach. Wiedeń, Bruksela, Praga, Kopenhaga, Paryż, Ateny, Madryt, Amsterdam, Berlin, Sztokholm, Budapeszt, Londyn, Rzym - to tylko niewielka część możliwości, Wy decydujecie!

Jak wygląda rezerwacja?
Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie - im wcześniej rezerwujesz, tym masz większy wybór. Wpisz datę wyjazdu oraz miejsce docelowe i zarezerwuj dogodny hotel.

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice" - Voucher na prezent

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice" sprawdzi się jako zachwycający prezent dla męża na święta. Wspaniały wyjazd do dowolnie wybranego europejskiego miasta to fantastyczne przeżycie, które zapewnia szereg pozytywnych emocji. Voucher na wyjazd daje gwarancje zadowolenia i stwarza szansę, by odkryć Europę na własnych zasadach. Spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 300 hoteli w całej Europie!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia jeden nocleg ze śniadaniem, w jednym z wybranych hoteli na terenie Europy. Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie. Voucher nie obejmuje transportu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Wyjątkowy Prezent | Hotele

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje