Wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych kobiet

Okazje, aby obdarować bliską nam osobę upominkiem, zdarzają się bardzo często. Różne prezenty dajemy również bez okazji, jako dowód naszej miłości czy oddania. Poznaj nasze pomysły, które sprawią, że bliska Ci kobieta będzie szczęśliwa. Znajdziesz tu najciekawsze propozycje na prezenty w formie przeżyć.

Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Mamy…każdy z tych dni to doskonała okazja, aby pokazać naszą miłość do otaczających nas kobiet. Chcemy, żeby prezenty zapadały w pamięć i jeszcze długo po wręczeniu wywoływały uśmiech na twarzy. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się właśnie przeżycia. Czyż zrealizowanie marzeń bliskiej osoby nie jest najpiękniejszym prezentem?

Podarunki dla dziewczyn

Zastanawiamy się co można podarować nastolatce, bowiem boimy się, że kolejna rzecz czy ubranie, wyląduje w szafie bądź na półce i będzie zbierać kurz. Dobrym pomysłem na prezent wydaje się rozwijanie Jej pasji. Jeżeli lubi góry i aktywność, fajnym podarunkiem będzie wejście na Ściankę Wspinaczkową, jeżeli Jej hobby to świat mody i makijażu, może Stworzyć Własną Szminkę lub udać się na profesjonalny Manicure. Na urodziny bądź Dzień Dziecka możemy również obdarować Ją Lotem Widokowym czy Lotem Paralotnią, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i masę nowych, dobrych zdjęć na profile społecznościowe!

Upominek dla mamy

Dzień Kobiet czy Dzień Mamy to szczególne okazje, w których chcemy sprawić dużą radość naszym mamom, dlatego też chcemy, aby podarunek był wyjątkowy! Jako prezent dla mamy doskonale sprawdzi się wizyta w SPA lub Metamorfoza Fryzury. Jeżeli kocha aktywność możemy obdarować ją Lotem Motolotnią lub popularnym Walk In The Sky, jeżeli zaś lubi wino – Wieczór Win będzie “strzałem w dziesiątkę”!

Nasza druga połówka

Nie ma jeszcze Międzynarodowego Dnia Żony (bądź nie jest jeszcze tak popularny), niemniej okazji, aby obdarować naszą lepszą połówkę, nie brakuje. Rocznica, urodziny czy imieniny to dobra okazja, aby pokazać jak żona jest dla nas ważna! Oczywiście najbardziej popularnym prezentem są kwiaty, ale nawet kwiaty, dawane za często, tracą swój urok. Co wtedy? Oczywiście kolejnym popularnym pomysłem jest Romantyczna Kolacja bądź jej niesamowita odmiana czyli Kolacja w Ciemności! Dla kobiet, które lubią sztukę, proponujemy Tajemniczą Kolację, która jest połączeniem spektaklu teatralnego z kolacją. Możemy też zaprosić żonę na Degustację Win dla Dwojga lub wysłać ją do SPA. Czy jest jednak prezent uniwersalny, z którego niemal każda kobieta będzie zadowolona? Relaksująca Sesja Floatingu wydaje się być takim przeżyciem. Co to takiego?

Relaksująca Sesja Floatingu – postaw na odprężenie!

Floating to swobodne unoszenie się na powierzchni wody, która jest mocno zasolona, w warunkach oddzielenia od bodźców zewnętrznych, takich jak dźwięk czy światło. Sesja odbywa się w specjalnie przystosowanej kabinie, której dno stanowi wanna, wypełniona roztworem soli Epsom do wysokości 25 cm. Zasolenie jest tak duże, iż każdy może swobodnie unosić się na powierzchni! Sesja Floatingowa niesie za sobą szereg korzyści prozdrowotnych, a wśród najczęściej wymienianych zalet są: redukcja stresu, łagodzenie bólu, poprawa kondycji skóry i włosów oraz pomoc w oczyszczeniu organizmu z toskyn. Genialna forma relaksu, która zyskuje coraz większą popularność. Relaksująca Sesja Floatingu to doskonały pomysł na prezent dla żony, mamy, narzeczonej czy babci!