Wyjątkowa okazja? Podaruj Pakiet Przeżyć!

Udało Wam się zamknąć ważny projekt i chciałbyś wyrazić wdzięczność pracownikom za dobrze wykonaną pracę? A może zbliża się jubileusz u któregoś z nich? Pakiet Przeżyć to doskonały pomysł na prezent! Czym dokładnie jest? Dlaczego świetnie sprawdzi się w biznesie? Zapraszamy do lektury!

Firmowe prezenty
Biuro, kobiety i mężczyźni biją prawo - Pakiety Przeżyć_prezent firmowy
Pakiety Prezentowe to wygodne rozwiązanie!

Pakiety Przeżyć

Pakiet Przeżyć to, najkrócej rzecz ujmując, zbiór najlepszych prezentów, spośród których osoba obdarowana wybiera jeden, z którego skorzysta. Atrakcje dopasowywane są tematycznie lub do odbiorcy, choć w “biznesowej” wersji mogą być oczywiście spersonalizowane według wskazówek klienta (włączając w to branding czy listę dostępnych prezentów). Każdy pakiet jest ważny aż 3 lata, co wpływa na spokój osoby obdarowanej, która z pewnością znajdzie czas, aby wykorzystać swój prezent. Ideą prezentów w formie przeżyć jest obdarowywanie emocjami i przeżyciami, które mają większą wartość niż materialne upominki. Ciekawą uwagą jest fakt, iż osoba, która otrzymuje Voucher na przeżycie, kilkukrotnie cieszy się z prezentu – po raz pierwszy, gdy go otrzymuje; następnie, gdy umawia się na realizację i myśli, jak będzie to wyglądało; potem podczas samej realizacji oraz we wspomnieniach, już po przeżyciu. Przeżycie pełne emocji zostaje przecież w pamięci na długie lata. Jest to bardzo korzystne z biznesowego punktu widzenia – osoba, która spełniła swoje marzenia, już zawsze będzie kojarzyć to z firmą bądź osobą, która to umożliwiła. Będzie wspominać o tym podczas opowiadania o przeżyciu znajomym i rodzinie, ale także podczas wypowiedzi internetowych – na różnego rodzaju forach. Z firmowego punktu widzenia? Idealnie.
Wybór przeżycia jest bardzo prosty. Osoba obdarowana, po wpisaniu numeru rezerwacyjnego, otrzymuje listę atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski (oczywiście możesz spersonalizować pakiet, wybierając prezenty z konkretnej lokalizacji), a gdy już znajdzie tę, z której chce skorzystać, umawia się z wykonawcą na dogodny dla siebie termin – może zrobić to telefonicznie lub przez internet… i już, teraz pozostaje tylko spełnić marzenie!

Gotowe Pakiety Prezentowe 

Biznesowe Pakiety Przeżyć to gotowe rozwiązania, które dostępne są “od ręki”. Wprowadziliśmy kilka ciekawych, tematycznych pakietów, które doskonale nadają się na różne firmowe okazje:

Dobra Robota,

Dziękujemy, że Jesteś z Nami,

Z Okazji Jubileuszu,

Dla Pracownika Miesiąca,

Dla Najlepszego Szefa,

W Podziękowaniu za Współpracę,

Gratulacje.

Każdy z pakietów to oryginalny sposób, by zmotywować i wyróżnić pracownika, podziękować współpracownikowi lub pogratulować szefowi. Jubileusz, dobrze wykonana praca, czy świetnie zrealizowany projekt – Pakiety Przeżyć są idealnym i łatwo dostępnym rozwiązaniem, które w wersji elektronicznej można zdobyć “na już”.

Własne, unikalne Pakiety Przeżyć

Rok 2020 to czas szczególny i trudny dla wielu firm. Znaczący spadek obrotów, często powodował radykalne decyzje, przez które można było odczuć słabnące morale. Pakiety Przeżyć “Szyte na Miarę” to rozwiązanie, które pomaga motywować pracowników i zdecydowanie poprawić nastrój wewnątrz firmy. Wystarczy, że opowiesz nam o okazji, scharakteryzujesz grupę docelową i podasz lokalizację, a my:

  • Stworzymy Pakiet Przeżyć Szyty na Miarę, dostępny tylko dla Twoich Pracowników,

  • Razem wybierzemy najlepsze  atrakcje, które będą dostępne w ramach Twojego Pakietu,

  • Wymyślimy nazwę, która będzie nawiązywać do Twojej firmy lub danego wydarzenia ,

  • Zapewnimy branding, dzięki któremu otrzymany prezent będzie się kojarzył z Twoją Firmą,

  • Zapewnimy emocje i wspomnienia – najpiękniejszy prezent. 

Zaufało nam już ponad 5 000 klientów firmowych, a współpracę z nami podjęły takie firmy, jak Netia, Shell, ING, Santander Consumer Bank, Irena Eris, Millennium Bank czy Microsoft. 

Warto wyróżnić się na tle premii pieniężnych, nudnych, powtarzalnych gadżetów i podarować wyjątkowe przeżycie, które zapadnie w pamięć na długie lata…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *