Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Czujesz przepracowanie? Telefon ciąży Ci w dłoni niczym cegła, a nogi bolą od pokonywanych dzień w dzień kilometrów? Jak najszybciej należy znaleźć lekarstwo! Masaż Gorącymi Kamieniami to znakomity sposób, by Twe ciało odżyło. Ta niekonwencjonalna metoda polegająca na wykorzystaniu gorących kamieni bazaltowych pozwala przezwyciężyć zmęczenie i stres. Pomaga także na bóle mięśniowe powstałe w wyniku codziennych wysiłków. Naładuj akumulatory i poczuj się jak nowo narodzony!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż, przy użyciu specjalnych, gorących kamieni wulkanicznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co daje zastosowanie Gorących Kamieni?
Ciepło odpowiednio podgrzanych kamieni pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze albo w absorbowaniu nadmiaru nagromadzonej energii w chorej części ciała. Daje to efekt odprężenia, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Czy wiesz, że...
Metoda Masażu Gorącymi Kamieniami przywędrowała do nas z Azji? Już w starożytności chińscy i hinduscy medycy stosowali ją by pomagać swoim pacjentom.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice) sprawdzi się jako prezent dla każdego kto odczuwa trudy wykonywanej pracy. Może być to świetny prezent dla Żony, która czuje się przemęczona lub podarunek dla Mamy jako podziękowanie za codzienną opiekę nad rodziną. Spraw ten szczególny prezent bliskiej Ci osobie. Niech poczuje odprężenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia ręcznik, jednorazową bieliznę oraz klapki. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, mającym bóle mięśniowe. Poprawia on pracę narządów wewnętrznych i pobudza mikro-krążenie krwi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mavi Area Squash & Fitness

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.