Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Czujesz przepracowanie? Telefon ciąży Ci w dłoni niczym cegła, a nogi bolą od pokonywanych dzień w dzień kilometrów? Jak najszybciej należy znaleźć lekarstwo! Masaż Gorącymi Kamieniami to znakomity sposób, by Twe ciało odżyło. Ta niekonwencjonalna metoda polegająca na wykorzystaniu gorących kamieni bazaltowych pozwala przezwyciężyć zmęczenie i stres. Pomaga także na bóle mięśniowe powstałe w wyniku codziennych wysiłków. Naładuj akumulatory i poczuj się jak nowo narodzony!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż, przy użyciu specjalnych, gorących kamieni wulkanicznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co daje zastosowanie Gorących Kamieni?
Ciepło odpowiednio podgrzanych kamieni pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze albo w absorbowaniu nadmiaru nagromadzonej energii w chorej części ciała. Daje to efekt odprężenia, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Czy wiesz, że...
Metoda Masażu Gorącymi Kamieniami przywędrowała do nas z Azji? Już w starożytności chińscy i hinduscy medycy stosowali ją by pomagać swoim pacjentom.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Katowice (okolice) sprawdzi się jako prezent dla każdego kto odczuwa trudy wykonywanej pracy. Może być to świetny prezent dla Żony, która czuje się przemęczona lub podarunek dla Mamy jako podziękowanie za codzienną opiekę nad rodziną. Spraw ten szczególny prezent bliskiej Ci osobie. Niech poczuje odprężenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Masaż Gorącymi Kamieniami jest masażem całego ciała, który działa zbawiennie na skórę, mięśnie, układ krążenia oraz układ nerwowy. Poprawia on elastyczność skóry i odżywia ją Ponadto masaż regeneruje mięśnie, łagodzi skutki i objawy stresu, a także dodaje energii i poprawia samopoczucie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mavi Area Squash & Fitness

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje