Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Kuchni Wegańskiej | Warszawa

Tylko u nas
5.0 2 Opinii

Kurs Kuchni Wegańskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

419,99 zł

419,99 zł

O prezencie

Dieta wegańska wyklucza ze swojego jadłospisu produkty zwierzęce, między innymi mięso czy jajka, a nawet miód. Jednak poza tymi produktami jest wiele innych. Można stworzyć mnóstwo fantastycznych potraw bazując na przykład na owocach czy warzywach. Podczas Kursu Kuchni Wegańskiej przekonasz się o tym! W trakcie części teoretycznej poznasz zdrowotne aspekty diety wegańskiej, zarówno z pogranicza dietetyki, ayurvedy i medycyny chińskiej. Czeka Cię również część praktyczna, podczas której będziesz mieć okazję na sprawdzenie swych sił w kuchni. Pod okiem ekspertów przyrządzisz od czterech do pięciu potraw. Ten Kurs zapewni Ci smakowitą zabawę, a przy tym poznasz ciekawych ludzi i tajniki kuchni wegańskiej. Nie zapomnijcie założyć fartucha!

Kurs obejmuje:

  • Część teoretyczną,
  • Część praktyczną - przygotowanie 4-5 potraw,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne: sprzęt, produkty, fartuszki, etc.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej! Pewnie szukasz pomysłów na prezent pod choinkę? Chcesz zaskoczyć bliską osobę? Potrzebny Ci prezent dla niej lub dla niego? Kurs Kuchni Wegańskiej to przede wszystkim pomysłowy prezent dla każdego. Chcesz sprawić komuś radość? To strzał w dziesiątkę! Ten nietuzinkowy prezent zapewni wiele niezapomnianych przeżyć oraz pozostanie w pamięci na długi czas.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Roman K

Bylo super! :)

Marta W.

Kurs oceniam bardzo pozytywnie!!! Ważne jest dla mnie, że było dużo informacji praktycznych, logiczny układ zajęć - wstęp i pokazanie przez prowadzącego poszczególnych kroków danego przepisu i dopiero potem praca w grupach (i tak z każdym przepisem), bardzo miła i przyjazna atmosfera pracy!!!, ciekawie dobrane przepisy i dzięki temu w dość krótkim czasie mieliśmy możliwość poznania podstawowych smaków i dodatków z różnych stron świata. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że organizator nie wymuszał zdjęć do relacji na FB :) Jedyna uwaga dotyczy skryptu i to jego strony wizualnej, którą moim zdaniem jeszcze można dopracować.

Dzendzeliuk K.

No words-Just awesome experience!!

Sylwia C.

Świetny pomysł na prezent i bardzo trafiony, super spędzony czas. Bardzo prosty i przyjemny sposób realizacji i organizacji. Jestem bardzo zadowolona

Bartosz

Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Rewelacyjna atmosfera, która jest głównie zasługą prowadzącej - Ani. Wszystko bardzo dobrze rozłożone w czasie i zaplanowane dokładnie na założony czas. Powstałe dania przystępne w przygotowaniu dla domowego kucharza i do tego bardzo smaczne.

Zobacz inne propozycje