Uniwersalny prezent – czy taki istnieje?

Zbliża się ważna okazja, a Ty cierpisz na brak pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby? Z myślą o takich i podobnych problemach powstał ten tekst. Poznaj nasze pomysły oraz propozycje. Sprawdź czy Cię zaskoczyliśmy!

Okazja, aby wręczyć komuś prezent, zdarza się bardzo często. Wyszczególnione dni mają bowiem wszyscy członkowie rodziny, każdy obchodzi urodziny lub imieniny, a do tego dochodzą rocznice oraz inne ważne uroczystości. Często zaczyna brakować nam pomysłu na prezenty, które trafią w gusta naszych bliskich. Z ratunkiem wychodzą upominki w formie przeżyć, które często są bardzo uniwersalne!

Prezenty a okazje

Podarunki dla bliskich najczęściej chcemy dopasować do okazji. Stąd na Dzień Ojca popularność zyskuje Degustacja Whisky, a na Dzień Mamy Vouchery do SPA. Spełnianie marzeń to rosnący trend, który Polacy coraz bardziej doceniają. Odejście od materialnych prezentów, na rzecz emocji i przeżyć, zdarza się coraz częściej. Sami dochodzimy do wniosków, że lepiej wybrać się razem na Romantyczny Weekend niż podarować kolejną rzecz, która będzie zbierać kurz.

Upominki dla każdego

Ciężko o znalezienie uniwersalnego prezentu, który zadowoli wszystkich. Jednak, gdy skupimy się na zainteresowaniach bądź pasjach, to będzie nam trochę łatwiej. Dla osób lubiących adrenalinę polecamy pełen emocji Walk In the Sky, dla par Kolację w Ciemności, zaś dla lubiących samochody Przejażdżkę Super Autem! Z okazji Dnia Babci i Dziadka (które wypadają dzień po dniu) możemy zaprosić ich na podróż połączoną ze zwiedzaniem, np.: Zwiedzanie Winnicy dla Dwojga, zaś na Dzień Kobiet wysłać mamę lub ukochaną na zabieg relaksujący do ulubionego SPA. Ciekawym pomysłem jest oferta Zostania Bohaterem Powieści, która jest na tyle nietuzinkowa, iż trafia w gusta niemalże każdego!

Zostań Bohaterem Powieści – co to takiego?

Zostań Bohaterem Powieści to spersonalizowana książka, w której sami wybieramy uczestników przygody oraz jej charakter. Jest ciekawym pomysłem na prezent dla każdej osoby, która chciałaby przeczytać historię o swoich bliskich! Wyobraź sobie radość, w której bliska Ci osoba otrzymuje książkę, w której główne postacie to rodzina i przyjaciele! Książkę, w której to Ty wybierasz klimat i rodzaj opowieści! Zdecyduj czy obdarowany będzie miał przyjemność przeczytać romans, kryminał, thriller, horror, czy też tematyka sportowa będzie bardziej odpowiednia. Jedyne co trzeba zrobić to podać imiona oraz cechy szczególne bohaterów powieści, aby książka była dopracowana co do najmniejszego szczegółu! Jeżeli zdecydujesz się na taki podarunek dla mężczyzny lub dla kobiety to pamiętaj, że potrzeba 18 dni roboczych, aby powieść dotarła do Ciebie, więc jeżeli zbliża się okazja to zaplanuj prezent ciut wcześniej! Bycie główną postacią literackiego dzieła to niewątpliwie świetna koncepcja prezentu z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia, kiedy cała rodzina chętnie posłucha wspaniałej historii! Doskonale sprawdzi się również jako dodatek do prezentu ślubnego!