Prezenty dla dużych i małych! Z czego ucieszą się dorośli i dzieci?

Wspólny wybór atrakcji, które przypasują każdemu, to czasem nie lada kłopot. Dlatego postaraliśmy się zebrać najciekawsze przeżycia dla całych rodzin, które są na tyle uniwersalne, iż spodobają się i dużym, i małym. Zobaczcie co można robić razem podczas weekendowych wypadów, wakacji czy leniwego popołudnia!

Często zastanawiamy się gdzie można pójść i z jakich atrakcji skorzystać całą rodziną. Chcemy, aby dzieci zobaczyły coś ciekawego albo skorzystały z jakiegoś przeżycia, jednak sami…nie chcemy się nudzić! Szukamy zatem przeżyć, które potrafią połączyć pokolenia. Stąd coraz częściej z okazji Dnia Dziecka wybieramy się wspólnie na Gokarty, a podczas urodzin, wspinamy się na Ściance Wspinaczkowej!

Zwiedzanie to pomysł na miły weekend

Warto tak zaplanować wspólne wyjście, aby dopasować je do zainteresowań rodzinnych. Jeżeli uwielbiacie piłkę nożną to wybierzcie się na Zwiedzanie Stadionu. Pomysłami uniwersalnymi są na pewno wyjścia do Zoo bądźWodna Zabawa w Termach Maltańskich. Tutaj i dorośli, i dzieci znajdą atrakcje w sam raz dla siebie. Podobnie powszechnym pomysłem na prezent są Parki Trampolin (gdzie każdy może robić coś innego) i Parki Linowe (które dostarczają mnóstwo radości). Dobrym połączeniem, przyjemnego z pożytecznym, jest zaplanowanie weekendu w taki sposób, aby do atrakcji dodać jakiś walor edukacyjny, z którego dzieci coś wyniosą. Dobrym pomysłem wydaje się wizyta w Manufakturze SłodyczylubRodzinna Przygoda w Parku Ogrodzieniec.

Prezenty, które kochają i dzieci, i dorośli

Często z okazji urodzin, imienin bądź Dnia Mamy lub Dnia Ojca, szukamy prezentu, z którego ucieszą się wszyscy członkowie rodziny. Wirtualna Rzeczywistość to z pewnością miejsce, gdzie zacierają się różnice wiekowe między uczestnikami i który jest wybornym pomysłem na prezent dla rodziny. Ciekawą opcją jest również Wizyta w Escape Roomie dla Całej Rodziny, gdzie możemy wspólnie spróbować swoich sił podczas rozwiązywania zagadek! Niesamowitym prezentem dla rodziców i dzieci jest także Lot Zapoznawczy w Symulatorze, gdzie jeden z członków rodziny może poprowadzić BOEINGA 737, a reszta rodziny może go wspierać i oglądać jego wyczyny.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze

Okazja, aby zostać pilotem pojawia się bardzo szybko. Poprowadź pasażerską maszynę według określonego scenariusza i zadbaj o bezpieczeństwo pasażerów. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Wybierzcie się całą rodziną, zasiądźcie wygodnie w fotelach pasażerskich i kibcujcie śmiałkowi, który poprowadzi Boeinga. Doskonała opcja na uzupełnienie rodzinnego weekendu czy spaceru. Jest to pomysł na prezent dla mężczyzny i kobiety, ale także dla dzieci, bowiem one też mogą spróbować swoich sił jako prawdziwi piloci! Lot Zapoznawczy w Symulatorze pozwoli polecieć Ci na dowolne lotnisko przy wybranych przez Ciebie warunkach pogodowych! Wyjątkowo spędzony czas dla całej rodziny!