Pomysły na prezent dla chłopaka na urodziny

Wybór prezentu dla chłopaka na urodziny może wprawić w zakłopotanie. Istnieje nieskończona liczba pomysłów na taki upominek. By kupić odpowiednią rzecz, należy dobrze poznać pasje i osobowość solenizanta. Sprawdź klasyczne i kreatywne pomysły na prezent dla chłopaka na urodziny.

motocykl prezent na dzien chlopaka

Oryginalnym prezentem dla chłopaka na urodziny może być voucher, np. na lot z plecakiem odrzutowym, skok na bungee czy przejażdżkę czołgiem. Niekiedy wiele radości sprawi nawet niewielki gadżet, taki jak: koszulka z ciekawym hasłem, dobre słuchawki czy pokrowiec na gitarę. Dobry prezent dla chłopaka na urodziny to taki, który jest dopasowany do jego zainteresowań.

Jak wybrać prezent dla chłopaka na urodziny?

Jaki powinien być idealny prezent na 18. urodziny dla chłopaka? Na początku warto wiedzieć, których prezentów dla chłopaka na urodziny nie wręczać, przynajmniej do momentu, aż nie osiągnie pewnego wieku. Do podarunków niespecjalnie interesujących młodych mężczyzn zaliczamy m.in.: szlafroki, piżamy czy bieliznę. Idealny prezent dla chłopaka na urodziny powinien być zabawny i praktyczny. Zanim coś kupimy, dowiedzmy się wcześniej, czym się interesuje i co lubi robić na co dzień, czy uprawia sport, jakie są jego ulubione gatunki muzyczne i czy coś kolekcjonuje. Dzięki tej wiedzy z pewnością wybierzemy dla niego prezent, który trafi w jego gust. Jeżeli zależy nam, by go zaskoczyć, obserwujmy chłopaka podczas wizyt w sklepie. Zwróćmy uwagę, które półki sklepowe interesują go najbardziej. W taki sposób znajdziemy wyjątkowy prezent dla chłopaka na urodziny.

Poznaj kilka pomysłów na oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny

Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny to taki, który będzie związany z jego zainteresowaniami. Jeżeli solenizant lubi militaria, pojazdy terenowe i wszystko, co wiąże się z aktywnym spędzaniem czasu, zaoferujmy mu voucher np. na jazdę samochodem terenowym, quadem lub motocyklem. Świetnym pomysłem na prezent dla takiego chłopaka na urodziny będzie z całą pewnością możliwość przejażdżki czołgiem. Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny to również taki, który oderwie go nieco od codziennych spraw. Jeżeli jest on miłośnikiem sportowych aut, dajmy mu kartę podarunkową np. na jazdę sportowym autem lub kurs driftingu. Możliwość przetestowania swoich umiejętności na prawdziwym torze to świetny prezent na urodziny.

Sprawdzone pomysł na prezent dla chłopaka na urodziny

Jednym z najfajniejszych prezentów dla chłopaka na urodziny jest koszulka, szczególnie gdy zawiera ciekawe hasło. Mężczyźni, niezależnie od wieku, lubią mieć ich dużą liczbę. Szczególnie cenne są te, które przyciągają wzrok na ulicy. Dobrym pomysłem jest też zwrócenie uwagi na półkę z perfumami. Młodym mężczyznom zazwyczaj podobają się lekkie, uniwersalne zapachy. Tego typu kosmetyki poznamy po opakowaniu – przeważnie mają nietypowy design i są kolorowe. Kolejnym idealnym prezentem dla chłopaka na urodziny jest gadżet związany z jego zainteresowaniami. Mogą to być zarówno słuchawki lub pokrowiec do gitary, jak i lornetka, scyzoryk czy rękawice bokserskie. Jeżeli mamy nieco większy budżet, zastanówmy się nad zakupem stylowych okularów przeciwsłonecznych, skórzanego paska lub wełnianego szalika.

Pomysły na prezent dla chłopaka na urodziny – ekstremalne emocje

Wyjątkowy prezent dla chłopaka na urodziny to taki, który zapamięta na długo. Jeżeli lubi on emocje, podarujmy mu specjalny bon np. na skok ze spadochronem. Jest to uniwersalna atrakcja – korzystają z niej zarówno mężczyźni, jak i kobiety w różnym wieku. Mimo iż lot trwa tylko kilka sekund, to wspomnienia po nim pozostają na lata. Interesującym prezentem na urodziny dla chłopaka są także vouchery na różnego rodzaju sporty wodne. Dużą popularnością cieszą się m.in. lekcje flyboardu i nurkowania. Tańszym prezentem, który również zrobi na nim wrażenie, są gokarty. Jeżeli dysponujemy nieco większym budżetem, zaoferujmy solenizantowi możliwość lotu na odrzutowym plecaku pod opieką instruktora.

Kreatywny prezent dla chłopaka na urodziny – wersja dla oszczędnych

Dobry prezent dla chłopaka na urodziny to taki, który dajemy mu… prosto z serca. Niekiedy wystarczy wydrukować wspólną fotografię w dużym formacie i włożyć ją do ładnej ramki. Co więcej, taką ramkę możemy nawet przygotować samodzielnie – sprawi to, że będzie jeszcze bardziej unikatowa. Kolejnym drobnym prezentem dla chłopaka na urodziny może być własnoręcznie wykonany worek ze słodyczami domowej roboty, np. z pierniczkami. Wystarczy kupić ciasto i znaleźć wolny wieczór na przygotowanie smakołyków. Oszczędnym prezentem może być również klasyczny wypad do kina lub seans filmowy w domowym zaciszu.