Kursy doszkalające i wakacyjne – które wybrać?

Kursy i szkolenia to sposób na rozwijanie pasji i zainteresowań. Interesujące warsztaty dostępne są zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Z ofertą Wyjątkowego Prezentu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyjątkowy Prezent oferuje przeróżne upominki-przeżycia, takie jak: wypad do SPA, przejażdżka rajdowym samochodem, degustacja czekolady czy lot w tunelu aerodynamicznym. Vouchery upominkowe nie tylko sprawiają dużo radości, ale także mogą czegoś nauczyć, takie jak: karnety na kursy i szkolenia.

Kursy doszkalające

Kurs doszkalający to doskonały prezent dla bliskiej osoby. Miłośnikom tańca z pewnością wiele radości sprawią Warsztaty Taneczne, dzięki którym można rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności w tej profesji. Ciekawym pomysłem na aktywność dla kobiet jest pole dance. Taniec na rurze łączy w sobie elementy akrobatyki, fitnessu i jogi. Ćwiczenia pole dance angażują wszystkie mięśnie, poprawiając tym samym wygląd ciała oraz ogólną kondycję fizyczną. Co więcej, miłośnicy aktywności chętnie skorzystają również z nauki innych stylów tanecznych, np.: europejskich, latynoskich, orientalnych. Kursy dokształcające odbywają się również w innych dziedzinach. Świetnym pomysłem na prezent jest Kurs Języka Obcego, np.: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy Warsztaty Kulinarne. Miłośnicy motoryzacji mogą także skorzystać z Kursu Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem, który rewelacyjnie przygotowuje kierowców do poruszania się po drogach, w trudnych, a niekiedy wręcz ekstremalnych warunkach pogodowych.

Kursy wakacyjne

Wiele kursów i szkoleń odbywa się sezonowo, np. tylko w okresie letnim, ze względu na to, że zajęcia odbywają się w wodzie. Kurs Kitesurfingowy to doskonała propozycja dla miłośników mocnych wrażeń. Pływanie na desce z latawcem to świetna zabawa dla każdego i oryginalny sposób na spędzenie aktywnych wakacji. Miłośnicy wody mogą również skorzystać z profesjonalnego Kursu Nurkowania lub wziąć udział w zajęciach Nauki Żeglowania na katamaranie, czyli wodnego statku z żaglem z charakterystycznymi dwoma kadłubami umieszczonymi względem siebie równolegle.