Dzień Mężczyzn 2021

Dzień Mężczyzn to dużo mniej popularne święto niż przypadający chwilę wcześniej Dzień Kobiet. Po części wynika to z późniejszego Dnia Chłopaka, ale także z faktu, iż jest to bardzo młode święto – ustanowione dopiero w 1999 roku. Jaki prezent dla mężczyzny z okazji Dnia Mężczyzn wybrać? 

Prezent na Dzień Mężczyzny

Kiedy jest Dzień Mężczyzn?

Dzień Mężczyzny przypada na 10 marca każdego roku. Dwa dni po Dniu Kobiet wszyscy Panowie mają okazję do świętowania – samemu lub ze swoimi połówkami. Idea święta pojawiła się w latach 60. XX wieku, ale oficjalnie wprowadzona została w 1999 roku w Trynidadzie i Tobago, stanowiąc pewien symbol, który mówi o równouprawnieniu płci. Organizacja Narodów Zjednoczonych zdecydowanie poparła ten pomysł i tym samym Dzień Mężczyzn, przypadający w Polsce na 10 marca, od ponad dwudziestu lat znajduje się w kalendarzach.

Prezent na Dzień Mężczyzn

Warto w tym dniu obdarować mężczyznę ciekawym podarunkiem. Niezależnie od tego, czy szukamy podarunku dla męża, narzeczonego, chłopaka, syna, ojca czy dziadka, warto pamiętać, by wymarzony prezent dla niego został dopasowany do jego zainteresowań, pasji czy hobby. Idealnym prezentem na Dzień Mężczyzn może okazać się niezwykły Walk In The Sky, czyli zjawiskowe zejście po pionowej ścianie budynku, które gwarantuje niezapomniane emocje. Ponad 30 metrów wysokości i spacer, podczas którego czuć mocno bijące serce i ogromny zastrzyk adrenaliny.  Jest to fantastyczny pomysł na prezent, który spodoba się każdemu facetowi, których kocha emocje. 
Innym, pozostającym w podobnym klimacie, niedrogim prezentem na Dzień Mężczyzny będzie Dream Jump, czyli skok z dużej wysokości, który jednak znacznie różni się od zwykłego bungee. Przede wszystkim podczas DreamJump faza swobodnego spadania trwa tyle samo, co przy skoku na bungee z dwukrotnie większej wysokości. Specjalna uprząż i sposób mocowania dodatkowo pozwalają wykonywać salta, obroty i inne ekstremalne ewolucje w czasie skoku. Jest to wspaniała przygoda i niezwykły sposób na spełnienie marzeń.

Zobacz też: 5 pomysłów na wspaniały prezent dla mężczyzny!

Dzień Mężczyzny 2021 – sposób na świętowanie

Dzień Mężczyzn może również okazać się świetnym sposobem na celebrowanie miłości i wspólne wyjście we dwoje. Wśród ciekawych i niedrogich sposobów na dobrą zabawę znajduje się np. Degustacja Czekolady dla Dwojga, czyli słodkie spotkanie z najlepszą czekoladą Wedla. Wspólne wyjście do krainy słodkości to zawsze świetny sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje. 
Innym, nieco droższym, ale wywołującym ogromny zachwyt, sposobem na uczczenie Dnia Mężczyzny, może być wspólne wyjście do teatru. Spektakl, na który czekaliście, ulubieni aktorzy, wygodne miejsca… każda okazja jest dobra, by pójść do teatru i zapomnieć na trochę o codzienności. Spektakl w Teatrze Kamienica dla Dwojga to podróż do świata sztuki, cudowny wieczór we dwoje i okazja, by zakochać się w niepowtarzalnej magii sceny.

Oczywiście to tylko kilka wybranych propozycji, które naszym zdaniem dobrze pasują jako prezent na Dzień Mężczyzny. Więcej ciekawych przeżyć i sposobów na wyrażenie miłości, znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce prezenty na każdą okazję. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia, korzystając z naprawdę wymarzonych przeżyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *