TOP 5 prezentów dla mężczyzn

Kwiaty w wazonie zaczęły więdnąć, a czekoladki w pudełku na stoliku są już jedynie wspomnieniem? To znak, że czas na rewanż! Po pełnym emocji Dniu Kobiet czas na święto mężczyzn. Nieważne czy jesteś kobietą i poszukujesz oryginalnego prezentu dla ukochanego, brata, taty, dziadka, przyjaciela lub… szefa, czy też jesteś mężczyzną i szukasz czegoś dla siebie i swoich kumpli. Voucher od Wyjątkowego Prezentu sprawdzi się doskonale w obu przypadkach. A jeśli zastanawiasz się, na który z nich postawić, poniżej znajdziesz zestawienie niezawodnych opcji.

1. Mechaniczne bestie

Powiedzmy to sobie szczerze. Mężczyźni, których nie poruszają osiągnięcia współczesnej motoryzacji są w mniejszości. Dla większości możliwość wcielenia się na chwilę w milionerów za kierownicą Porsche, Ferrari, Lamborghini lub innego wartego krocie samochodu to spełnienie marzeń. Jeśli więc chcesz rozbudzić w ukochanym mężczyźnie dziecięcą radość, podaruj mu przejażdżkę super autem. Wybierz jedną z legendarnych marek, które podziwia lub pozwól mu samodzielnie dokonać wyboru z pakietem przeżyć „poznaj potęgę motoryzacji”. Jeśli zaś szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, pozwól mu sprawdzić się za kółkiem monster trucka.

2. Zapach prochu o poranku

Szukasz uniwersalnej rozrywki, która od wieków (a szczególnie w dobie kina) stanowi domenę prawdziwych mężczyzn? Wybierz strzelnicę i pozwól mu poczuć się jak bohater „Szklanej pułapki”. Z pomocą instruktora nauczy się obsługi broni i popracuje nad celnością strzałów. Na tym jednak jego przygoda na strzelnicy nie musi się skończyć. Pozwól mu zostać rewolwerowcem i przetestować legendarny Magnum lub zafunduj mu ekstremalne doświadczenie strzeleckie, podczas którego spróbuje ujarzmić m.in. „shotgun” i „kałasznikowa”.

3. Za sterami samolotu

Jeśli twój ukochany mężczyzna kiedykolwiek zastanawiał się jak sprawdziłby się w roli pilota, możesz mu to umożliwić. Dzięki symulatorom lotów wyposażonym w ekrany wizyjne odbędzie realistyczną podniebną podróż, podczas której wolant będzie należał do niego. Lot bojowym myśliwcem lub pasażerskim Boeingiem to doskonała okazja by przekonać się jak czują się prawdziwi piloci bez konieczności przechodzenia długich szkoleń. Kto wie, może dzięki symulatorowi twój mężczyzna odkryje swoje powołanie?

4. Wodna przygoda

Poszukujesz prezentu dla fana sportów wodnych? Wypróbuj którąś ze sprawdzonych opcji, które zawojowały serca zwolenników wodnego szaleństwa. Water Jet Pack to urządzenie, które pozwoli mu dosłownie latać nad wodą. Za pomocą flyboardu z kolei nie tylko wzniesie się nawet na kilkanaście metrów ponad wodę, ale również (po dostatecznej ilości prób i błędów) nauczy się wykonywać powietrzne ewolucje! Być może jednak bardziej właściwym prezentem będzie eksploracja podwodnego świata dzięki nurkowaniu. Jezioro, zalany kamieniołom, a może pełne wraków dno Zatoki Gdańskiej? Możliwości jest naprawdę wiele!

5. Porządny zastrzyk adrenaliny

Jeśli żadna z wcześniejszych propozycji nie wydaje ci się dość ekstremalna, by sprostać oczekiwaniom drogiego ci mężczyzny, oto kilka propozycji zdolnych zadowolić nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy przygód. Skok na bungee to podstawowa pozycja na liście łowców wrażeń. Wydaje ci się zbyt banalna? Postaw na Dream Jump! Wśród nich między innymi skok z najwyższej wieży do skoków na linie na świecie! Wciąż nie czujesz się przekonana? Pozostaje więc już tylko jedna możliwość. Ponadczasowy klasyk, który wprawi w zachwyt każdego – skok ze spadochronem!