Andrzejki – wyjątkowe pomysły na magiczny wieczór

Andrzejki obchodzone w Polsce od pokoleń nie tracą na wartości! Przypadają w noc z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię imienin Andrzeja. To szczególna okazja do świętowania dnia imiennika od którego imienia pochodzi to święto, jak i fantastyczny czas na spędzenie magicznego wieczoru w gronie przyjaciół. Co robić w andrzejkowy wieczór? Jeśli chcesz żeby Twoje Andrzejki były magiczne i niezapomniane poznaj nasze pomysły na spędzenie tego święta.

Stół, przy którym siedzą trzy osoby - widać ich ręce. Andrzejki to pomysł na kolację
Oryginalna kolacja to zawsze świetny pomysł na prezent!

Kolacja w Ciemności, czyli idealny andrzejkowy wieczór

Andrzejkowy wieczór zasługuje na wyjątkowy klimat, dlatego zamiast zwykłej kolacji proponujemy Kolację w Ciemności. To spędzona w wspaniałej atmosferze uczta dla zmysłów! W ciemności potrawy potrafią nas mocno zaskoczyć, gdyż nie widząc talerza i delektując się jedzeniem w kompletnym mroku polegamy tylko na 2 zmysłach: smaku i węchu oraz co najwyżej na naszej intuicji. Na to wydarzenie możesz udać się z towarzystwie bliskiej osoby, bądź zrobić rezerwację grupową na event prywatny. Prezent dostępny jest już w 8 miastach w Polsce, a najbliższe terminy możesz sprawdzić na stronie Dine in the Dark.

Magiczna Kolacja – magia w Andrzejki

Andrzejki od zawsze kojarzone są z magiczną atmosferą i wróżbami! Warto w ten dzień nawiązać do tradycji i zaserwować sobie i swoim bliskim dawkę intrygujących doznań. W kontrze wróżenia z fusów proponujemy pokaz iluzji, wykonany przez Macieja Piskorza podczas Magicznej Kolacji. Podczas wieczoru magik zaprezentuje Wam wiele zaskakujących sztuczek. A wszystko to w anturażu wykwintnej, składającej się z przystawki, dania głównego i deseru, kolacji. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy wieczór? Wydarzenie odbywa się w 4 miastach na terenie Polski: Warszawie, Krakowie, Łodzi i Gdańsku!

Andrzejkowa nutka tajemnicy – Tajemnicza Kolacja

Wieczór andrzejkowy to wspaniała okazja do świętowania. To nie tylko czas wróżb i czarów, ale również cudowny pretekst do spotkań z bliskimi. Można świętować na wiele sposobów, ale Tajemnicza Kolacja to na pewno jeden z najoryginalniejszych pomysłów! To wydarzenie jest połączeniem teatralnego spektaklu, interaktywnej zabawy z zagadkami i wybornej kolacji. Oprawę artystyczną zapewnia ArtMovment oraz Marcin Mroziński – finalista III edycji You Can Dance! W andrzejkowy wieczór polecamy wybrać się na to wydarzenie w gronie bliskich i przyjaciół. Niezapomniane wrażenia – gwarantowane!

Jeśli lubisz celebrować wyjątkowe wydarzenia w aktywny sposób, polecamy Przygodę w Parku Trampolin. Z kolei dla tych, którzy andrzejkowy wieczór planują spędzić nieco spokojniej, proponujemy Degustację Wina czy Zabawę w Escape Room. Grunt to zapewnić sobie i bliskim wyjątkową atrakcję i kultywować tradycję nie zapominając o dobrej zabawie. Wiele innych, oryginalnych propozycji, na spędzenie tego niesamowitego wieczoru znajdziecie na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *