Voucher do restauracji – prezent dla niej i dla niego na różne okazje

Kolacja we dwoje to świetny sposób na spędzenie miłych i romantycznych chwil z ukochaną osobą. Voucher do restauracji doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent na wiele okazji, np.: rocznicę ślubu, urodziny, Walentynki czy przepis na udaną randkę.

Niezależnie od tego, z kim realizuje się voucher do restauracji, taka atrakcja zawsze stanowi miłe przeżycie. Szczególnie wtedy, gdy daje możliwość poznania nowej kuchni i ciekawych smaków.

Romantyczna kolacja we dwoje

Voucher do Restauracji to pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Romantyczna kolacja we dwoje to idealny sposób, aby wyrazić wdzięczność bądź uczcić rocznicę ślubu, Walentynki czy urodziny, a nawet oświadczyć się. Mnogość wariantów dostępnych w ofercie Wyjątkowego Prezentu sprawi, że kulinarny prezent nigdy się nie znudzi. Upominkowy voucher umożliwia odbycie niezwykłej podróży w świat wielu kuchni świata, np.: polskiej, amerykańskiej, indyjskiej, włoskiej, francuskiej, węgierskiej, greckiej. Jeśli chcesz bardziej zaskoczyć ukochaną osobę, podaruj jej kolację w prawdziwej jaskini bądź elegancki posiłek połączony, np.: ze spektaklem teatralnym, ognistym pokazem kulinarnym – Teppanyaki Show lub degustacją wina.

Kulinarny prezent w ciemności

Jeśli szukasz bardzo oryginalnego prezentu, pozostającego w tematyce kulinariów, skorzystaj z Dine in the Dark. Kolacje w ciemności odbywają się w wielu polskich miastach, np.: Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku. Voucher do restauracji, gdzie panuje całkowita ciemność, a goście obsługiwani są przez kelnerów wyposażonych w noktowizory, to z pewnością przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Brak światła potęguje kulinarne doznania i sprawić, że smak potraw będzie bardziej intensywny. Menu w poszczególnych restauracjach różni się od siebie, w zależności od indywidualnego charakteru lokalu. Kolacja obejmuje zwykle: przystawkę, danie główne oraz napoje. W niektórych lokalach istnieje możliwość zamówienia muzyki na żywo.