Prezenty dla nastolatków – najciekawsze pomysły i propozycje

Wolny czas lubimy poświęcać swoim dzieciom. Nieważne czy mają kilka, czy kilkanaście lat. Zobacz jak możecie spędzić wspólnie czas, a gdzie warto wysłać swoje dzieci same. Najciekawsze pomysły, nietuzinkowe rozrywki oraz miejsca, które warto zobaczyć!

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – te słowa Janusza Korczaka najlepiej opisuje jaką troską i opieką otaczamy naszych potomków. Chcemy, aby się rozwijały i był mądrymi oraz dobrymi ludźmi. Dlatego zamiast kolejnego telefonu czy konsoli, coraz częściej jako prezent dajemy dzieciom przeżycia. Przekonaj się które z nich będą najwspanialszym upominkiem.

Miejsca dla całej rodziny

Rodzinny wypad na weekend czy na wakacje to doskonała okazja, aby zwiedzić pobliskie atrakcje. Rodzinna Przygoda w Parku Ogrodzieniec czy wizyta w Śląskim Zoo to niewątpliwie miejsca, które warto zobaczyć. Pamiętajmy, planując trasę, o ciekawych miejscach, które możemy zobaczyć po drodze, a które zostawią wartościowy ślad nie tylko u naszych pociech, ale także u nas. Zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła i Piwnic Przedprożnych to miejsce, gdzie można dowiedzieć się więcej o produkcji szkła, a także “wydmuchać” swoją pamiątkę! Ciekawą przygodą będzie na pewno Rodzinny Spływ Kajakowy czy wizyta w Manufakturze Słodyczy

Prezenty dla dzieci 

Dzieci czekają na prezenty z niecierpliwością. Dzień Dziecka, Urodziny, Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia to dla nich chwile radosnego wyczekiwania. Co warto podarować najmłodszym? Mali fani motoryzacji na pewno ucieszą się na myśl, o nadchodzącej Jeździe Gokartami, Ci którzy uwielbiają radosne podskoki z entuzjazmem wybiorą się do Parku Trampolin, zaś Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich sprawdzi się dla fanów wodnych zabaw. Ważne, aby obdarować dzieci prezentem, który trafi w Ich pasje i zainteresowania oraz pozwoli aktywnie spędzić czas.

Rozrywka dla nastolatek i nastolatków 

Często szukamy inspiracji na niedrogi prezent dla nastolatków np. na Dzień Chłopaka czy Dzień Kobiet. Dla chłopców zainteresowanych piłką nożną dobrym pomysłem będzie Zwiedzanie Stadionu ulubionej drużyny, a dla dziewczyn, które uwielbiają zwierzęta, Nauka Jazdy Konnej. Ciekawym, uniwersalnym pomysłem na prezent, jest z pewnością Przygoda w Wirtualnym Świecie, gdzie każdy może wybrać swoją ulubioną grę i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości! Jednak najfajniejszym prezentem i dla dziewczyn, i chłopaków wydaje się być Paintball Laserowy z Labiryntem dla Dwojga

Paintball Laserowy z Labiryntem dla Dwojga – sport i zabawa!

Idealny prezent dla wszystkich, którzy chcieliby połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą! W odróżnieniu od klasycznego paintballa, nie ubrudzicie swoich ubrań, a na ciele nie przybędzie Wam siniaków. Paintball Laserowy to doskonała zabawa i dla nastolatków, i dla dorosłych. To miejsce, gdzie bawią się grupy znajomych, ale i całe rodziny! Rozegracie między sobą prawdziwą, taktyczną wojnę, a elektroniczny system sprawdzi na koniec, kto z Was wygrał tę rozgrywkę. Doskonały pomysł na niedrogi prezent z okazji Dnia Dziecka, dla nastolatków bądź jako dopełnienie rodzinnego weekendu!  Paintball Laserowy z Labiryntem dla Dwojga to gwarancja niezapomnianych emocji!