Prezent na Mikołaja dla syna

6 grudnia coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu co wrzucić swojemu synowi do świątecznej skarpety? Nie martw się, jeszcze zdążysz znaleźć prezent, który sprawi mu ogromną radość. Musisz tylko zastanowić się chwilę nad jego zainteresowaniami, pasjami, ulubionym sposobem spędzania czasu. Jednakże jeśli czas nieubłagalnie goni to zajrzyj do tego artykułu i zainspiruj się gotowymi pomysłami na prezent na Mikołaja dla syna!

Prezent na Mikołaja dla syna - pięć figurek Świętego Mikołaja stoi na parapecie

Kto w Waszej rodzinie jest najlepszym strzelcem? 

Kiedy mieliście ostatnio okazję, żeby spędzić fajnie cały dzień? Postaraj się, żeby tegoroczne Mikołajki były niezapomniane! Odejdź lekko od mikołajkowej klasyki i tym razem do świątecznej skarpety wrzuć… zaproszenie. Zaplanuj Waszej rodzinie dzień pełen wrażeń — wybierzcie się razem na Paintball Laserowy. To świetna rozrywka dla całej rodziny, podczas której dowiecie się, kto z Was najlepiej radzi sobie na polu bitwy. Razem uformujcie drużynę i zaplanujcie wspólną strategię ataku. Kto zostanie snajperem, a kto zajdzie wroga od tyłu? To świetny prezent na Mikołaja dla syna, który uwielbia militaria lub po prostu dobrą zabawę. Pozwoli Wam na wspólne spędzenie czasu i powygłupianie się razem. Kiedy ostatnio mieliście taką okazję?

Gokarty — sprawdzony prezent na Mikołaja dla nastolatka

Okres dojrzewania to trudny czas zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Ogrom zmian zachodzących w psychice i ciele nastolatka sprawia, że niektórzy rodzice mają wrażenie, że nie rozpoznają już swojego dziecka. Jednakże to tylko złudzenie. Nawet jeśli Twój syn przechodzi aktualnie okres buntu lub próbuje całkowicie zmienić swój wygląd i zachowanie, to wciąż jest tą samą osobą. Tylko lekko zagubioną. Jednakże wciąż drzemie w nim ta nieokiełznana dziecięca radość — trzeba mu tylko pomóc ją ponownie wydobyć. Świetnym sposobem na to będzie zabranie go na… Gokarty. Ściganie się z innymi po torze wyzwala ogromne pokłady pozytywnych emocji. Nic nie cieszy tak, jak wciśnięcie gazu do dechy i przekroczenie linii mety jako pierwszy! Gokarty to zdecydowanie świetny prezent na Mikołaja dla syna.

Idealny prezent mikołajkowy dla syna? Hulanka na trampolinach!

Twój syn uwielbia się ruszać? Ledwo może usiedzieć w miejscu, a powstrzymanie go przed wskakiwaniem na meble czy bieganiem po ulicy graniczy z cudem? Znajdź sposób na skierowanie tej niepohamowanej energii w dobrym kierunku. A przy okazji porządnie wymęcz go, tak, żeby raz w życiu spokojnie usiadł przy obiedzie i się nie wiercił. Jeśli rozpiera go ciągle energia, to idealnym prezentem mikołajkowym będzie Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym. To dwie godziny świetnej rozrywki. Twój syn będzie mógł wykonywać akrobacja na trampolinach, zagrać w interaktywne gry, spróbować swoich sił w parku linowym i przejść tor ninja! To miejsce jest definicją dobrej zabawy!

 

Mikołajki to wyśmienita okazja do podarowania Twojemu dziecku niesamowitych wrażeń. Prezenty w formie przeżyć zostają w pamięci na dużo dłużej, niż kolejna para skarpet lub zabawka. Szóstego grudnia podaruj swojemu synowi prezent, który wywoła na jego buzi szeroki uśmiech.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.